وزیر ورزش به اوضاع 12 مدال آور المپیکی توجه کنید

 

 دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن  گفت: المپیک لندن اوج هنر نمایی ورزش ایران در سطح بین‌المللی بود اما بعد از بازگشت قهرمانان از لندن طوری برخورد کردند که همه ما دلسرد شدیم. انگار نه انگار که اتفاق بزرگی افتاده است. البته در روز های اول مدیران ورزشی وقت ایران برای گرفتن عکس و اینکه در کنار ما قرار بگیرند از هم سبقت می‌گرفتند اما با گذشت زمان آنان ما را فراموش کردند.

وی در ادامه متذکر شد: امروز یکی به من بگوید حمید سوریان کجاست. کسی از او خبر دارد. بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد دنیا

چه کارمی کند. چرا او باید در خانه نشین شود. نوروزی کجاست؟ مدیران ورزشی می‌دانند. چرا کاری کرده‌اند که دیگر این قهرمانان بزرگ که با کارشان در لندن دنیا را متحیر کردند نباید در وسط میدان ورزش باشند.

حدادی در ادامه با مخاطب قرار دادن گودرزی گفت : آقای گودرزی امروز که شما وزری ورزش هستید باید به اوضاع ۱۲ مدال آور ایران توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که هیچ کدام از آنان وضعیت خوبی ندارند.

این قهرمان پر تاپ دیسک المپیک در ادامه و در خصوص وضعیت خودش نیز به دانا گفت: اوضاع من هم مثل یازده ورزشکار دیگر. بعد از المپیک فقط قول‌های بی عمل به من دادند. کار را به جایی رساندند که من مجبور شدم با هزینه شخصی‌ام به آمریکا بروم و زیر نظر مربی مد نظرم کار کنم. مدیران وقت ورزش هم فقط نظاره گر بودند چرا که آنان فقط مدال من را می‌خواستند بعد هم من را فراموش کردند.

حدادی

این بی مهری‌ها در حالی به حدادی شد که وی پیشنهاداتی را از سایر کشورها برای تغییر ملیتش داشت. وی در این باره نیز گفت: هر چند مشکلات زیاد است اما من هیچ گاه مملکتم را به پول نمی‌فروشم. ما تا آخرین روزی که مسابقه بدهم به طور حتم زیر پرچم ایران خواهد بود. من با تمام وجودم مملکتم را دوست دارم و آن را با میلیون دلار عوض نمی‌کنم.

حدادی در ادامه در خصوص بر نامه های آتی‌اش نیز گفت: در المپیک و در رقابت با هارتینگ آلمانی فقط ۹ سانتیمتر کم آوردم. تمام تلاشم این است که بتوانم این فاصله را جبران کنم تا مدال طلای جهان و المپیک را به دست آورم. شیاد باور نکنید اما در خودم می‌بینم که تا دو المپیک دیگر هم شرکت کنم. اینکه من این ادعا را دارم که در دو المپیک دیگر هم شرکت کنم فقط ادعا نیست. تمام تلاشم این است که در المپیک برزیل مدال طلا را بگیرم. هر چند سخت است اما شدنی است.

وی رقابت در سطح بین‌المللی در رشته دوو میدانی را بسیار نزدیک خواند و گفت: دوو میدانی کاران کشورهای خارجی با توجه به امکانات خوبی که دارد و تمریناتی که پشت سرمی گذارند رکوردهایشان به مراتب بسیار بالاتر از دوو میدانی کاران کشورمان است، اما این دلیل نمی‌شود که ما دست روی دست بگذاریم و فقط آنان را نگاه کنیم. ایرانی با غیرت و تعصبی که دارد می‌تواند تمام سد های مقابلش را بشکند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “وزیر ورزش به اوضاع ۱۲ مدال آور المپیکی توجه کنید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi