مطالب مرتبط:

دومین سالن بزرگ دوومیدانی کشور رفع پلمپ شد

 

رئیس هیات دوومیدانی آذربایجان غربی از گشایش سالن  دوومیدانی شهید امینی خبر داد.

فهیمی  افزود: سالن  دوومیدانی شهید امینی روز شنبه ۲۵ آبان ماه فعلا باز شده است و افراد در آن تمرینات خود را انجام می‌دهند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: این سالن هیچگاه تخریب نمی‌شود چرا که اموال دولتی را نمی‌توان تخریب کرد و اداره تربیت بدنی تا حدودی قضیه شاکیان را حل کرده است و بعداز یک ماه پلمپ، سالن دوباره بازگشایی شده است و بازیکنان در آن تمرینات خود را انجام می‌دهند.

فهیمی همچنین گفت: ورزشکاران ما مستعد هستند و حتما نیازی به امکانات سخت افزاری دارند. مطمئن باشید بازیکنان ما با کمترین امکانات بهترین نتایج را گرفته اند.

سالن دوومیدانی ارومیه

فهیمی افزود: آینده دوومیدانی در آذربایجان غربی بسیار روشن است چون هیات دوومیدانی حرکت های قابل قبولی در این زمینه انجام می‌دهد. طرح استعداد یابی که با همکاری آموزش و پرورش استان انجام شده، اعزام ۴ بازیکن به مسابقات قهرمانی کشوری، کسب مدال طلا در بخش دو ۵۰۰۰ متر و مدال نقره در بخش دو ۴۰۰ متر و همچنین مدال برنز پرتاب وزنه در مسابقات زیر گروه کشوری و برگزاری مسابقات دو رده سنی بالای ۳۵ سال بانوان و کسب نایب قهرمانی آذربایجان غربی در این مسابقه، از جمله فعالیت های مهم در ۸ ماهه سال جاری بوده اند.

 

رئیس هیات دوومیدانی آذربایجان غربی در پایان گفت: یکی از مهمترین فعالیت هایی که هیات دوومیدانی استان پیگیر آن است برگزاری اردوی تیم ملی دوومیدانی به مدت ۳ ماه در ارومیه برای مسابقات آسیایی است که زیر نظر مربی روس انجام میشود

برچسب ها

0 دیدگاه در “دومین سالن بزرگ دوومیدانی کشور رفع پلمپ شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi