مطالب مرتبط:

رییس هیات دوومیدانی نفت: در شکایت از فدراسیون مصر هستیم

ایرج ایری می‌گوید اگر درباره نتیجه‌ لیگ دوومیدانی از وزارت ورزش و جوانان هم نتیجه‌ نگیریم، شکایت خود را به کمیسیون ورزش مجلس شورای اسلامی می بریم.

 

سرمربی تیم دوومیدانی نفت درباره احتمال شکایت تیم نفت از فدراسیون دوومیدانی به وزارت ورزش و جوانان گفت: ما از شکایت از فدراسیون برای نتایج لیگ منصرف نشده‌ایم و حتی مصر هم هستیم. حتی یک رونوشت از اعتراض خود را به معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ارسال کردیم و اگر تا یکی، دو روز آینده پاسخی از فدراسیون نگیریم با مسئولان وزارت ورزش مکاتبه خواهیم کرد و اگر باز هم پاسخی نگیریم به کمیسیون ورزش مجلس شکایت می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: ما بر اساس مستنداتی که داریم می‌خواهیم که مسئولان نسبت به ما پاسخگو باشند، اما آنها انگار نه می‌بینند و نه می‌شنونند. با این مستندات حتی اگر کسی در دوومیدانی نباشد باز هم متوجه می‌شود که در لیگ چه خبر بوده است.

 

ایری اضافه کرد: در سال گذشته تیم نفت با ۲۵ نفر قهرمان شده بود و امسال پیکان با ۳۵ ورزشکار عنوان قهرمانی را از آن خود کرد این در شرایطی است که امسال آیین‌نامه‌ای را امضا کردیم که سقف حضور ورزشکاران در یک تیم ۳۳ نفر باشد.

 برای دیدن نامه در سایز بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید

 

امضای آئین نامه استفاده از 33 بازیکن توسط تیمها

رییس هیات دوومیدانی باشگاه نفت گفت: حتی اگر با ایراداتی که گرفته شده امتیازات مهدی زمانی را از تیم نفت کسر کنند باز هم تیم نفت قهرمان می‌شود، اما متاسفانه باز هم نمی‌خواهند این موضوع را قبول کنند.

 

ایری خاطر نشان کرد: آقای داوری در یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرده بود امسال نفت پول حضور در لیگ را با فروش بازیکن فوتبالش به دست آورده است. در حالی که قنبرزاده گفته بود با توجه به این که نفت مشکل مالی دارد، بدترین حالت این است که با فروش بازیکنی فوتبال هزینه حضور در لیگ دوومیدانی را تامین می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: مشکل بودجه نفت برطرف شد و حضور این تیم در لیگ دوومیدانی با فروش بازیکن فوتبالش نبوده است و هزینه حضور در دوومیدانی را شورای ورزشی شرکت نفت فراهم کرد.

 

ایری در پاسخ به این سوال که آیا نفت در فصل بعد دوومیدانی حضور خواهد داشت؟ گفت: با کادری که در فدراسیون دوومیدانی هست، نفت در لیگ سال آینده تیم داری نمی‌کند مگر آن که این کادر تغییر کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “رییس هیات دوومیدانی نفت: در شکایت از فدراسیون مصر هستیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi