طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تخریب تنها سالن دوومیدانی ارومیه!!!

دبیر هیات دوومیدانی آذربایجان غربی گفت: تنها سالن سرپوشیده دوومیدانی آذربایجان غربی تخریب می‌شود.

سالن دوومیدانی ارومیه

هفت چشمه  اظهار کرد: این سالن یک پروژه ملی و جزو بزرگترین سالن های کشور است ولی برخی افراد با مستنداتی که در دست دارند ادعا می‌کنند که زمین این سالن متعلق به آنهاست که با پیگیری‌ها توانستند از دادگاه حکم تخریب این سالن را بگیرند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما به حکم دادگاه اعتراض کردیم ولی باز هم رای دادگاه حکم تخریب تنها سالن سرپوشیده آذربایجان غربی را صادر کرده است. این سالن حدود یک ماه است که پلمپ شده، قسمت اداری تعطیل شده و ۳ ماه است که کلیه تمرینات ورزشی دوومیدانی لغو شده است. اگر با این وضع جلو برویم این ورزش در استان ضربه بزرگی خواهد خورد.

هفت چشمه همچنین گفت: اگر این سالن تخریب شود لابد از ما می‌خواهند ۲۰ سالن دیگر صبر کنیم تا سالنی همانند این احداث شود، چرا که یکشنبه مورخ ۱۹ آبان ماه چند دستگاه لودر برای تخریب سالن وارد محوطه جلویی این سالن شدند.

وی همچنین افزود: در جلساتی که با آقای محمودی معاون عمرانی استاندار داشتیم ایشان قول دادند که در عرض یک هفته این قضیه را حل کند ولی اکنون بیش از یک ماه می‌گذرد و هنوز اقدام خاصی در این راستا دیده نمی‌شود.

دبیر هیات دوومیدانی با بیان اینکه بودجه بسیار کلانی برای احداث دوباره این سالن لازم است گفت: باید هرطور شده با طرف های شاکی مصالحه کرد. این وظیفه اداره تربیت بدنی است و حتی استاندار می‌تواند خیلی راحت این قضیه را فیصله بخشد.

هفت چشمه افزود: بسیاری از جوانان برای پر کردن اوقات فراغت خود به این سالن می‌آیند. اگر این سالن تخریب شود دوومیدانی در کل استان آسیب جدی می‌بیند، چرا که استعداد های بسیار خوبی در آذربایجان غربی وجود دارد و اگراین قضیه حل نشود چراغ این استعدادها را خاموش می‌کند.

دبیر هیات دوومیدانی آذربایجان غربی افزود: ما طرح استعداد یابی رشته دوومیدانی را در سطح استان اجرا کردیم ولی با این وضع و شرایط جوی جایی برای اجرای تمریانت نداریم. در کل می‌توان گفت که تلاش ها برای حل این موضوع ضعیف است چرا که ما حتی به فدراسیون دوومیدانی نامه نوشتیم ولی متاسفانه عدم تعیین وزیر ورزش و جوانان در حل و فیصله این موضوع اثر منفی داشته است.

وی خاطر نشان کرد: از مسوولان امر تقاضا داریم هرچه سریعتر برای برطرف کردن این مشکل وارد عمل شوند چراکه نوشدارو پس از مرگ سهراب تاثیری نخواهد داشت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تخریب تنها سالن دوومیدانی ارومیه!!!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi