طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

آخرین وضعیت مربیان خارجی دوومیدانی از زبان افشین داوری

 

رئیس فدراسیون دوومیدانی درباره آخرین وضعیت مربیان خارجی برای مواد مختلف این رشته‌ها توضیحاتی ارائه داد.

 

افشین داوری در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم سوگواری سالار شهیدان در کمیته ملی المپیک در واکنش به خبرنگاری که درباره تعیین تکلیف مربیان خارجی پرسید، اظهار کرد: کارهای پاکلین مربی پرتاب‌ها انجام شده فکر می‌کنم هفته دیگر به ایران بیاید. خدار هم که با سجاد مرادی هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد، هنوز مستنداتش را برای ما نفرستاده است. شنبه با مرادی حرف زدم و او گفت که خدار درخواست که با همسرش به ایران بیاید. برای مریم طوسی هم دو بار مذاکره کردیم. طوسی تاتیانا را نمی‌خواهد چون تاتیانا مربی دوی ۴۰۰ متر است و طوسی هم می‌خواهد در دوی ۲۰۰ متر بدود. ما از یک مربی بلاروسی رزومه خواستیم. آوردن مربی برای مریم رجبی هم خیلی سخت است. پیگیریم یک مربی مناسب در نظر بگیریم که در خدمت ملی پوشان باشد و به سایر ورزشکاران هم آموزش بدهد.

 

رییس فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این پرسش که آیا مربی احسان حدادی قطعی شده است، تصریح کرد: حضور کیم بخونوسف هنوز قطعی قطعی نیست. حدادی ابتدا به کیش می‌رود و بعد تکلیفش مشخص می‌شود. ما یک مربی برای محمود صمیمی پیش‌بینی کرده‌ایم. عباس صمیمی با محمد صمیمی کار می‌کند ولی محمود با عباس کار نمی‌کند. اکنون هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و قرار است از ۸ آذر اردوی پرتابی‌ها شروع شود. عباس صمیمی برنامه داده و قرار است با نظارت خودش محمود هم با او کار کند. در پرتاب چکش هم با چیخن بلاروسی صحبت کردیم. او قهرمان جهان و نفر دوم المپیک هست و هشت شاگرد بسیار خوب در سطح جهانی دارد. برای موسوی و یکی دو ملی‌پوش دیگر هم حرف زدیم.

داوری

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از کمیته ملی المپیک مجوز گرفتید که مربی خارجی جذب می‌کنید و اینکه هزینه‌ها را چطور تامین خواهید کرد، گفت: دعا می‌کنیم فرجی حاصل شود. همه ملی‌پوشان در اردو هستند. احسان حدادی به کیش می‌رود و سایر ملی‌پوشان هم وقتی مربیشان بیاید شروع می‌کنند. از کمیته المپیک مجوز مربیانی که آورده‌ایم را گرفته‌ام. بقیه مربیان هم مجوز می‌خواهند که می‌گیریم. هنوز از طرف کمیته المپیک و وزارت ورزش و جوانان خبری از پول نشده و اعتباری نگرفتیم.

 

داوری در پاسخ به این پرسش که آیا تیم نفت به وزارت ورزش و جوانان شکایت کرده است، تاکید کرد: فکر نمی‌کنم چنین چیزی باشد. این موضوعی بوده که دو طرف به آن اعتراض داشتند و فدراسیون هم به عنوان داور وارد شد. خواست تیم نفت همین بود. نفت خیلی برای دوومیدانی زحمت کشیده و حامی بوده است. اما براساس اعتراضاتی که داشتند، این اتفاقات افتاد. قصد نفت حمایت از تیم‌های پایه بوده است. ما اکنون نظر خاصی نداریم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا وزارت ورزش و جوانان درباره اعتراضات تیم نفت و پیکان چیزی نگفته است و اینکه قنبر زاده گفته شاید از این پس در دوومیدانی تیمداری نکند، تصریح کرد: امسال تیمداری نفت نمی‌گویم تحقیرآمیز اما به یک شکل بسیار سختی بود. آنها گفتند که یک بازیکن فوتبال (یعقوب کریمی) را فروخته‌اند و خرج یک تیم دیگر کرده‌اند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “آخرین وضعیت مربیان خارجی دوومیدانی از زبان افشین داوری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi