طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

30 دوومیدانی کار برتر تحت پوشش قرار می گیرند

به  فدراسیون دوومیدانی، پیرو نشست کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی، ۳۰ ورزشکار در قالب دو اولویت اول و دوم برای پشتیبانی تا بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی انتخاب شدند که در سه مرحله رکوردگیری، مسابقات داخل سالن دهه فجر و قهرمانی آسیا در بهمن ماه و مرحله سوم مسابقات آغاز فصل کشور مورد ارزیابی قرار می گیرند و تیم ملی اعزامی به بازی های آسیایی را تشکیل خواهند داد.

همچنین از روز ۱۵ آبان ماه اردوهای دوومیدانی از سر گرفته می شود و برخی از ملی پوشان در آکادمی ملی المپیک و برخی دیگر با توجه به برنامه مربیان مربوطه، بزودی در مکان های مختلف اردوهای خود را از سر می گیرند.

در این راستا، احسان حدادی در اولین اردو به کیش می رود، هادی سپهرزاد نیز عازم بوشهر خواهد شد و سجاد مرادی با توجه به برنامه های مدنظر خود در اصفهان تمریناتش را ادامه خواهد داد.

برخی از ورزشکاران استقامتی نیز در ارتفاعات توچال تمرینات خود را آغاز خواهند کرد.

براساس این گزارش، حسن تفتیان و رضا قاسمی در دوهای ۱۰۰ و ۲۰۰ متر، سبحان طاهرخانی، شایان نیرومند و محمد ارزنده در پرش طول، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع، مهدی زمانی در ۴۰۰ متر و علیرضا مهر صفوتی در پرتاب وزنه، نفرات دعوت شده به اولین اردوی آمادگی هستند که تمرینات خود را زیر نظر مربیان به مدت ۲۱ روز در آکادمی ملی المپیک ادامه خواهند داد.

بازیهای آسیایی اینجئون

احمد رمضان زاده و حامد احمدپور مربیان حسن تفتیان و رضا قاسمی نیز در این اردو حضور دارند. این اردو از روز دوشنبه آغاز شده است.

دوومیدانی ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگ ‍‍‍‍ژو چین توانست ۲ مدال طلا و ۳ نقره برای کاروان ورزش کشورمان به دست آورد. سجاد مرادی با کسب یک مدال طلا در ماده ۸۰۰ متر و یک نقره در ماده ۱۵۰۰ متر پرافتخارترین ورزشکار ایران در این بازی ها نام گرفت.

احسان حدادی دیگر طلایی دوومیدانی ایران در این بازی ها بود و پس از او محمد صمیمی اگر چه به مدال برنز پرتاب دیسک رسید اما مدتی بعد با مشخص شدن دوپینگ نفر دوم این رقابت ها، مدال نقره به وی اهداء شد. همچنین کاوه موسوی نیز در پرتاب چکش به مدال نقره رسید.

برچسب ها

0 دیدگاه در “۳۰ دوومیدانی کار برتر تحت پوشش قرار می گیرند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi