طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

افشین داوری: 3 میلیارد، هزینه‌ی قهرمانانمان تا بازیهای آسیایی است

 

 رییس فدراسیون دوومیدانی از آغاز اردوی ملی‌پوشان از ۱۵ آبان‌ماه خبر داد.

افشین داوری  درباره آغاز اردوی ملی‌پوشان دوومیدانی گفت: کمک هزینه‌ای را برای مربیان و ورزشکاران پیش‌بینی کرده‌ایم و اردوی ملی‌پوشان از ۱۵ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس اولویت‌بندی که برای گرفتن مربی خارجی برای دوومیدانی‌کاران داشته‌ایم در نظر داریم که برای سجاد مرادی، لیلا رجبی، مریم طوسی، کیوان قنبرزاده و محمد ارزنده مربی خارجی بگیریم که در حال حاضر مجوز گرفتن مربی خارجی برای سجاد مرادی و کیوان قنبرزاده از سوی کمیته ملی المپیک داده شده است برای احسان حدادی هم که بیش از این موافقت‌های لازم از سوی کمیته گرفته شده بود.

داوری گفت: دعوتنامه برای ایگور پاکلین از قرقیزستان فرستاده شده است و برای سجاد مرادی هم با سمیر خدار از الجزایر صحبت کرده‌ایم که اگر مشکلی پیش نیاید این دو مربی در ماه جاری به ایران خواهند آمد.

وی اضافه کرد: برای مریم طوسی و لیلا رجبی پیگیر هستیم تا مربی خارجی برای آنها بگیریم و با چند مربی هم صحبت کرده‌ایم که تاکنون یک مربی بلاروس برای مریم طوسی اعلام آمادگی کرده است و اگر به توافقات نهایی برسیم این مربی به ایران خواهد آمد.

 

وی در پاسخ به اینکه چرا با مربی قبلی طوسی صحبت نشده است، گفت: نظر طوسی این بود که با مربی دیگری مذاکره کنم، چون او تمرینات خود را در ۲۰۰ متر ادامه می‌دهد و مربی قبلی طوسی متخصص ماده ۴۰۰ متر بود.

هزینه 3میلیاردی

وی با بیان اینکه از کمیته ملی المپیک خواسته‌ایم برای پرتابی‌ها هم مربی آورده شود، افزود: معتقدیم که اگر در دوومیدانی سرمایه‌گذاری شود در آینده شاهد مدال‌های زیادی خواهیم بود و در این رشته پتانسیل وجود دارد اما با توجه به مشکلاتی که وجود دارد ما برای ورزشکاران خود اولویت‌بندی کرده‌ایم و براساس اولویت برای آنها برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: هرچند مجوزهای لازم از سوی کمیته ملی المپیک برای تعدادی از ورزشکاران گرفته شده است اما هنوز هیچ تامین اعتباری صورت نگرفته است و حتی برای احسان حدادی هم از سوی کمیته ملی المپیک اعتباری نگرفته‌ایم هرچند آقای افشارزاده قول داده که این اعتبارات داده شود.

داوری اضافه کرد: فدراسیون دوومیدانی هزینه‌های ورزشکاران خود را تا بازی‌های آسیایی برآورد کرده است که براساس آن مجموع هزینه ۳۰ دوومیدانی‌کار برای آمادگی تا بازی‌های آسیایی از سه میلیارد تومان بالاتر نمی‌رود و این اعتبار، رقم بالایی نیست. ما می‌توانیم با این پول چندین مدال را برای ایران به ارمغان بیاوریم.

برچسب ها

یک دیدگاه در “افشین داوری: ۳ میلیارد، هزینه‌ی قهرمانانمان تا بازیهای آسیایی است”

  1. محمد گفت:

    چراتا داریوس صمیمی مربی تیم ملی است مربی خارجی وارد کشورمیکنید (برای احسان ).تو که بدهی داری پس جرا از داریوش صمیمی که قهرمانی احسان را ایجاد کرد وهمه میدانند که باعث قهرمانی او در المپیک بود. استفاده نمشه …بابا …اوباید در شلمزار باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi