مطالب مرتبط:

با حضور سمیر خدار در ایران قول قهرمانی می دهم

دونده ملی پوش و المپیکی کشورمان در مورد موافقت مسوولان کمیته ملی المپیک برای حضور سمیر خدار، مربی دوومیدانی الجزایری در ایران افزود: چند سال بود که بدون مربی تمرین می کردم و خوشبختانه با موافقت مسوولان قرار شد تا این مربی به کشورمان بیاید و من را تمرین دهد.
سجاد مرادی بیان داشت: من از مسوولان فدراسیون امکاناتی همچون برگزاری اردو نمی خواستم و تنها هدف من تمرین با این مربی سرشناس بود که فعلا با حضور او موافقت شده است.
وی  تصریح کرد: با افشین داوری رئیس فدراسیون دوومیدانی در چند روز گذشته در خصوص حضور خدار صحبت کردم و قرار شد تا وی در همین ماه به ایران بیاید.
مرادی در مورد وضعیت خود افزود: مسابقات لیگ به پایان رسیده است و من به خاطر قراردادی که با پیکان داشتم باید در این مسابقات شرکت می کردم، در حال حاضر با پایان یافتن مسابقات لیگ استراحت می کنم و با حضور خدار در ایران اولین اردو را در اصفهان برگزار خواهیم کرد.

سجاد مرادی و قول مدال
دونده ملی پوش کشورمان به شبکه ایران گفت: مطمئن باشید که با حضور خدار در ایران نتیجه ای که فدراسیون از من انتظار دارد را می گیرم. قول می دهم در صورت حضور خدار و برگزاری تمرینات خوب نتیجه دوره گذشته بازی های آسیایی را تکرار کنم.
وی در مورد قهرمانی پیکان در این دوره از مسابقات لیگ بیان داشت: به نظر من حق پیکان بود که قهرمان لیگ شود البته تیم نفت هم تیم خوبی است اما پیکان برنامه های بسیار خوبی برای قهرمانی در این دوره از مسابقات لیگ داشت.
مرادی در پایان ادامه داد: من عضو باشگاه پیکان بودم، برنامه ریزی های این تیم برای قهرمانی بود و مقام دومی پیکان در لیگ دور از انتظار بود.
به گزارش شبکه ایران، با موافقت کمیته ملی المپیک، سمیر خدار مربی دوومیدانی الجزایری که از مدت‌ها پیش بحث حضورش در ایران برای برعهده گرفتن هدایت سجاد مرادی دونده المپیکی کشورمان مطرح بود، عملی شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “با حضور سمیر خدار در ایران قول قهرمانی می دهم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi