مطالب مرتبط:

امروز تکلیف قهرمان لیگ مشخص می شود

لیگ دوومیدانی

احمد یزدانیان،  مسئول برگزاری  مسابقات و لیگ دو و میدانی،  گفت:  در جلسه ای که روز گذشته با نماینده،  سرپرست و مربیان تیم های پیکان و نفت تهران برگزار کردیم  اعتراضات دو تیم را مورد بررسی قرار دادیم و قرار بر این شد که فردا ۷ آبان  ماه در جلسه دیگری با حضور مسئولان فدراسیون تصمیم نهایی را در خصوص قهرمان لیگ امسال بگیریم.

وی ادامه داد: تیم پیکان در برگزاری مسابقات لیگ به حضور مهدی زمانی و سجاد پیر آقاچمن معترض است، مهدی زمانی به دلیل دوپینگ دو سال از حضور در مسابقات محروم بوده است با اینکه مدت محرومیتش به پایان  رسیده ولی  نامی از وی در لیست ورزشکاران مجاز برای حضور در لیگ نبوده است ولی تیم نفت تهران این ورزشکار را جذب کرده است از طرفی سجاد پیرآقلچمن هم در این لیست نبوده است ولی جزو ۱۰ نفر اول کشور است این مسئله نیز باعث شکایت تیم پیکان شده است.

یزدانیان اضافه کرد: اعتراض تیم نفت هم به عدم احتساب رکوردهای پایه برای ورزشکاران است. تصمیم عدم محاسبه رکوردها به این دلیل از سوی فدراسیون اتخاذ شد که ورزشکاران ضرر نکنند اما تیم نفت به این مسئله معترض شده است و ممکن است در جلسه فردا این رکوردها را حساب کنیم.
مسئول برگزاری لیگ دو و میدانی یادآور شد: عدم حضور تعدادی از ورزشکاران پیکان در مرحله لیگ باعث شد تا اختلاف امتیاز این تیم با نفت تهران کاهش پیدا کند در غیر این صورت پیکان با تفاوت امتیاز بالایی قهرمان لیگ می شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “امروز تکلیف قهرمان لیگ مشخص می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi