مطالب مرتبط:

تبانی در دوومیدانی؟

لیگ دوومیدانی

تبانی دومیدانی: عسگری در پاسخ به این پرسش که شما هم پیامکی مبنی برتبانی درلیگ دریافت کرده اید، افزود: بله، متاسفانه به نظر می رسد این پیامک هاازطرف وکیل باشگاه پیکان برای ورزشکاران ارسال شده است.

رکورددار دو ۱۱۰متر با مانع ایران در واکنش به این پرسش که چندتن از ورزشکاران پیکان این پیامک را دریافت کرده اند، گفت: تا آنجا که مطلع هستم من و سجاد هاشمی این پیامک را به صورت مشترک دریافت کرده ایم اما نمی دانم دیگر برای چه کسانی این پیام ها ارسال شده است.

عسگری اضافه کرد: اگر در کل مراحل لیگ شرکت می کردم مبلغ ۲۵میلیون تومان دریافت می کردم حال آنکه من به دلیل مصدومیت تنها در یک مرحله شرکت کردم ومبلغی در حدود ۵ میلیون تومان از باشگاه پیکان گرفته ام.

وی اظهار داشت: اصلا مطرح شدن موضوع تبانی در دوومیدانی غیر منطقی است، چرا که ورزشکاران دل خوشی از باشگاه نفت ندارند که بخواهند به خاطراین تیم، به پیکان پشت کنند.

عسگری افزود: از طرفی مبالغ لیگ دوومیدانی آنچنان بالا نیست که ورزشکاران بخواهند به دلیل آن کم فروشی کنند یا دست به تبانی بزنند.

وی درادامه اظهارداشت: نمی دانم مسوولان باشگاه پیکان به دنبال ثابت کردن چه موضوعی هستند اما من مشکلی ندارم چرا که مدارک پزشکی و وضعیت جسمانی ام می تواندهمه چیز را ثابت کند.

عسگری اظهار داشت: با توجه به مصدومیتی که دارم درمسابقات داخل سالن هم شرکت نخواهم کرد و تلاش می کنم در شش ماه پایانی سال شرایطی را بوجود آورم که از مصدومیت رهایی پیدا کنم.

تیم پیکان تهران که نخستین حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور را تجربه می کند با هزینه بیشتر نسبت به سایر باشگاه ها در لیگ دوومیدانی شرکت کرده است.

برخی از نزدیکان این باشگاه معتقدند یکی از دلایل کاهش امتیازات این تیم در مراحل پایانی لیگ برتر دوومیدانی و نزدیکی پیکان با نفت تهران حضور نیافتن ۹ دونده پیکان در مسابقات بوده است که شائبه تبانی این ورزشکاران با تیم نفت را بوجود آورده است.

مراسم اختتامیه و اهداء کاپ قهرمانی به قهرمان باشگاه های کشور در سال ۹۲ در پایان لیگ برتر دوومیدانی ایران به دلیل اعتراض مسوولان باشگاه پیکان و نفت به عملکرد ورزشکاران یکدیگر برگزار نشد.

مسوولان فدراسیون دوومیدانی در روزی که قرار بود مراسم برگزار شود اعلام کردند این مراسم به دلیل اعتراض مسوولان دوباشگاه برگزار نمی شود و در نشستی با حضور نمایندگان و بررسی اعتراضات قهرمان فصل ۹۲ معرفی خواهد شد.

جلسه بررسی اعتراضات و تخلفات احتمالی دو تیم پیکان و نفت ظهر امروز یکشنبه در فدراسیون دوومیدانی برگزار خواهد شد و پس از آن مسوولان فدراسیون قهرمان باشگاه های کشور در سال ۹۲ را اعلام می کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تبانی در دوومیدانی؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi