طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

لیگ دوومیدانی کشورمان شرایط یک لیگ حرفه ای را ندارد

دونده المپیکی اصفهان گفت: لیگ  دوومیدانی به هیچ عنوان کیفیت یک لیگ باشگاهی را ندارد و مسئولان فدراسیون تنها برای اینکه بگویند لیگ داریم، این مسابقات را برگزار می کنند.

رضا قاسمی  گفت : مسابقات لیگ دوومیدانی نباید تا این اندازه طولانی می شد، زیرا ورزشکاران باید برای مسابقات برون مرزی آینده خود را آماده کنند.

وی با بیان اینکه لیگ دوومیدانی کشورمان شرایط یک لیگ حرفه ای را ندارد، ادامه داد: فدراسیون تنها به این دلیل مسابقات لیگ برتر دوو میدانی را برگزار می کند که بگویند لیگ داریم و مورد انتقاد قرار نگیرند.

سطح لیگ دوومیدانی

دونده ملی پوش اصفهانی با اشاره به پایان مسابقات فصل جاری لیگ  دوومیدانی تصریح کرد: رقابت های این فصل به دلیل حضور تیم های کمتر و پایین آمدن رقم قراردادها کیفیت خوبی نداشت.

وی با بیان اینکه قرار بود، مسابقات لیگ وومیدانی با تغییراتی مواجه شود، اضافه کرد: به دلیل اینکه تنها چند تیم به صورت کامل در این رقابت ها شرکت کرده بودند و سایر تیم ها در چند ماده ورزشکار داشتند، امکان حرفه ای شدن لیگ وجود ندارد.

قاسمی تاکید کرد: رشته دوومیدانی چندان مورد توجه اسپانسرهای مالی نیست و باشگاه های بزرگ تمایلی برای تیمداری در این رشته ندارند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “لیگ دوومیدانی کشورمان شرایط یک لیگ حرفه ای را ندارد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi