طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

شرط شکستن رکورد دوومیدانی چیست؟

لیگ دوومیدانی

حسین کیهانی گفت: مرحله قبلی لیگ آمادگی بهتری نسبت به آخرین مرحله داشتم و فکر نمی‌کردم که در این مسابقه بتوانم رکورد بزنم چون در این مرحله من به جزء رشته تخصصی‌ام‌، دوی ۱۵۰۰ هم دویده بودم و حتی رکورد شخصی خود را در این ماده نیز ارتقاء دادم.

وی با بیان این که از مربی‌ام تشکر می‌کنم که با حمایت‌هایش باعث شد بتوانم برای دومین بار رکورد باشگاهی را جابه جا کنم ، افزود: قول می‌دهم اگر فدراسیون حداقل حقوق را برای ما در نظر بگیرد رکورد ایران را خواهم زد.

کیهانی ادامه داد: من ثابت کردم که توانایی این کار را دارم و می‌دانید که رکورد دویدن در تهران با سطح دریا چقدر متفاوت است. اما اگر شرایطی ایجاد شود که بتوانیم در خارج از کشور با رقیبان خوب تمرین کنیم، شکستن رکورد ایران در این رشته هم دور از دسترس نیست.

این دونده ۳هزار متر مانع ایران، درباره شرایط تمرینی اش هم گفت: من تمریناتم را در شهرستان “سنقر کولیایی” از توابع استان کرمانشاه انجام می‌دهم و از کرمانشاه راضی نیستم چون رییس هیات این استان حتی وقتی رکورد باشگاهی ایران را بعد از ۱۰ سال شکستم تماس تلفنی هم با من نداشت تا حداقل کمی از خستگی هایم برطرف شود.

وی ادامه داد: تیم سلیمانیه کردستان عراق برای من و میلاد سیار دونده ۱۱۰ متر مانع دعوت نامه فرستاده است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “شرط شکستن رکورد دوومیدانی چیست؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi