طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

توجیه داوری برای لیگ بدون قهرمان

وقتی رقابت در لیگ نزدیک باشد حواشی هم به وجود می‌آید داوری: برای حضور مربیان خارجی دوومیدانی منتظر تصمیم کمیته ملی المپیک هستیم

افشین داوری  در خصوص مشخص نشدن قهرمان لیگ دوومیدانی در مرحله پایانی اظهار داشت: بالاخره پس از سال‌ها که تیم تیم نفت بدون رقیب و با اختلاف زیادی قهرمان می‌شد، حالا با آمدن یک رقیب جدی این مسائل طبیعی است و هر دو تیم می‌خواهند قهرمان شوند. به دلیل اینکه حق هیچ تیمی ضایع نشود، دستور دادیم تیم قهرمان پس از بررسی‌های دقیق مشخص شود.

وی ادامه داد: به همین منظور قرار است با حضور نمایندگان پیکان و نفت جلسه ای برگزار شود تا مسائل و مشکلات به وجود آمده بررسی شود و پس از این جلسه تا آخر هفته قهرمان را معرفی خواهیم کرد.

لیگ دوومیدانی

رئیس فدراسیون دوومیدانی در خصوص صحبت‌های سجاد مرادی مبنی اینکه اگر مربی‌اش نیاید دیگر نمی‌دود، گفت: باید به او حق داد. مربی کمترین امکانی است که باید برای یک دونده فراهم کرد. ما خودمان هم این موضوع را می‌دانیم و اگر کمیته ملی المپیک شرایط را فراهم کند در سریعترین زمان این کار را انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: اگر تا ۱۰ آبان که دوومیدانی کاران قرار است فصل بدنسازی را آغاز کنند این اتفاق نیفتد به مشکل جدی برخواهیم خورد. امیدوارم فردا هم مجلس تکلیف وزارت ورزش را با رای دادن به صالحی امیری زودتر مشخص کند.

داوری در خصوص وضعیت حدادی نیز گفت: بر اساس صحبت هایی که با داشتیم، علاقه مند بود که دوباره با کیم بوخونسف کار کند و ما هم قرار شد صحبت ها را با این مربی انجام دهیم. حدادی فعلا قرار است اردویی را در کیش برگزار کند و پس از آن همه چیز مشخص می‌شود.

وی در ادامه گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه در خصوص مربی مریم طوسی هم بررسی های لازم را انجام می‌دهیم، گفت: چند مربی خودش مدنظر دارد و چند گزینه دیگر را نیز ما پرس و جو کرده‌ایم. این کار هم باید با نظر کمیته ملی المپیک صورت بگیرد. طوسی یکی از استعدادهای خوب دوومیدانی بانوان است که حتما باید حمایت شود.

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: برای حضور مربیان خارجی حدود ۷، ۸ نامه را به کمیته ملی المپیک داده‌ایم و امروز نیز این موضوع را پیگیری خواهم کرد تا به نتیجه برسیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “توجیه داوری برای لیگ بدون قهرمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi