مطالب مرتبط:

اختلافات نفت و پیکان برای قهرمانی ناچیز است

مسوول برگزاری لیگ دوومیدانی می گوید: اختلافات ناچیز بین تیم های نفت و پیکان باعث شد که قهرمان لیگ دوومیدانی هفته آینده اعلام شود.

احمد یزدانیان  گفت: با توجه به اختلاف بسیار ناچیز بین دو تیم قرار است که این موضوع در کمیته فنی بررسی خواهد شد و تیم قهرمان هفته آینده اعلام می شود.

وی ادامه داد: ما پیش بینی کار را کرده بودیم اگر یک تیم قاطع اول می شد مراسم اهداء کاپ هم برگزار می شد اما با توجه به شرایطی که پیش آمد و با نظری که از رییس فدراسیون هم گرفتیم قرار شد که در جلسه ای با حضور نمایندگان دو باشگاه نتیجه هفته آینده اعلام شود.

 لیگ بدون قهرمان

یزدانیان گفت: اعتراضاتی را هر دو تیم داشتند که برخی از این اعتراضات وارد بوده و برخی از اعتراضات هم باید مورد بررسی قرار گیرد و در مجموع مشکل خاصی نیست.

وی درباره این که این اختلافات ناچیز بین تیم های نفت و پیکان چه بوده است؟ اظهار کرد: اختلاف بر سر امتیازات است که بسیار نزدیک است.

مسوول برگزاری لیگ دوومیدانی در پاسخ به این که گفته می شود اگر پیکان قهرمان نشود سال آینده در لیگ حضور نخواهد داشت و قرار است که از این تیم دلجویی می شود، گفت: وقتی چنین اتفاقاتی می افتد یک هجمه ای از اظهار نظرها هم به وجود می آید. تیم هایی که می خواهند در لیگ حضور پیدا کنند هیات رئیسه آن ها در این باره تصمیم می گیرد. سال گذشته چندین تیم به ما قول دادند که به لیگ بیایند و هیچ کدام از این تیم ها به مسابقات نیامدند.

یزدانیان درباره این که تنها رقابت بین دو تیم بود ، افزود: این یک خلاء بزرگ است که تیم های بزرگ نگاهی به دوومیدانی ندارند که یک رشته پایه است و به همین دلیل جوانان و نوجوانان ما هم آگاهی کافی از این رشته ندارند.

وی در پاسخ به این که چرا یکی از تیم های ۴در ۴۰۰ متر امدادی حتی لباس یک شکل نداشتند؟ گفت: زمان مسابقه خودم در کنار پیست نبودم اما با توجه به این که باید لباس متحدالشکل داشته باشند با نظر هیات داوری از مسابقات حذف می شوند.

یزدانیان در پاسخ به این که یکی از دلایل اعلام نشدن نتیجه ماده ۴ در ۴۰۰متر امدادی خطای تیم نفت بوده است و قرار است این ماده حذف شود، اظهار کرد: برابر آیین نامه جهانی هیچ بازیکنی حق ندارد حتی خارج از پیست هم تیم خود را در این ماده تشویق کند و در این صورت تیم موردنظر حذف می شود و ما هم این موضوع را بررسی کردیم و نفت تهران از این ماده حذف شد.

مسوول برگزاری لیگ دووومیدانی درباره این که چرا لیگ به خوبی تمام نشد؟ گفت: این مسابقات با کیفیت مطلوب برگزار شد، در لیگ فوتبال هم یک تیم اختلافی پیدا می کند و یک تشکیلاتی بهم می ریزد و نمی توان گفت چون این اختلاف به وجود آمده پس برنامه ریزی فدراسیون مشکل داشته است. با توجه به این که رقابت بین این دو تیم بسیار نزدیک بود طبیعی است که برای قهرمانی هم اعتراضاتی داشته باشند اما این موضوع دخلی در کیفیت برگزاری مسابقات ندارد . امسال اولین تجربه برگزاری لیگ تنها در یک روز بود به همین دلیل مشکلاتی هم داشت که مطئن هستیم سال آینده این مشکلات برطرف خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اختلافات نفت و پیکان برای قهرمانی ناچیز است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi