طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تهدید ملی‌پوش دوومیدانی به کناره‌گیری از تیم ملی

سجاد مرادی به گفته بسیاری از کارشناسان یکی از نوابغ دوومیدانی ایران محسوب می‌شود و در ماده ای که می‌دود یعنی ۸۰۰ متر رکورددار ایران است و قهرمان آسیا شده است.

وی پس از المپیک لندن که با وجود مصدومیت عملکرد خوبی در آن داشت از داشتن مربی محروم است و قول‌هایی که برای فراهم کردن مربی برای او داده می‌شود، هنوز محقق نشده است.

مرادی از شرایط فعلی گلایه مند است و حتی تهدید به کناره گیری از تیم ملی هم کرد.

مرادی پس از پایان مرحله پنجم لیگ دوومیدانی که روز چهارشنبه به پایان رسید، عنوان قهرمانی ۸۰۰ متر را از آن خود کرد.

* تمرین نمی‌کنم

وی در مورد شرایطش گفت: در حال حاضر تمرینی انجام نمی‌دهم و فقط در لیگ دوومیدانی شرکت می‌کنم. در لیگ دوومیدانی هم تنها دو تیم پیکان و نفت هستند که رقیب‌اند و میان سایر تیم‌ها رقابت چندانی وجود ندارد. سرمایه گذاری خوبی صورت نمی‌گیرد و تیم‌های مطرحی نمی‌آیند و به همین دلیل مسابقات کیفیت چندانی ندارد.

وی ادامه داد: امیدوارم با آمدن وزیر جدید نگاه‌ها به ورزش به خصوص رشته پر مدال مانند دوومیدانی تغییر کند.

* مربی‌ام بیاید، قول طلای آسیا را می‌دهم، نیاید دیگر نمی‌دوم

مرادی در پاسخ به این سوال که مهمترین مشکلت در حال حاضر چیست، گفت: من تنها مربی می‌خواهم. نه پول می‌خواهم نه اردوی خارجی. فقط مربی مورد نظرم را جذب کنند، قول می‌دهم در بازی‌های آسیایی اینچو‌آن همانند گوانگجو چین مدال طلای را از آن خود کنم.

ملی پوش المپیکی ایران گفت: «سمیر خدار» مربی مورد نظرم که برای آمدن او همه اش امروز و فردا می‌کنند. قرار بود تا آخر مهر به ایران بیاید، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. نامه‌ای به فدراسیون زده‌ام که اگر تا ۲۰ روز دیگر این اتفاق نیفتد از تیم ملی خداحافظی می‌کنم و دیگر نخواهم دوید.

* تنها خواسته‌ام مربی است

وی ادامه داد: من نه پول خواسته‌ام نه چیز دیگری. آیا داشتن مربی چیز زیادی است؟ من هم می‌خواهم برای کشورم افتخار آفرینی کنم، اما متاسفانه شرایط فراهم نیست و تنهایی هم انگیزه‌ای برای کار کردن ندارم.

مرادی تاکید کرد: اگر نتیجه می‌خواهند باید هزینه کنند. من نشان داده‌ام که می‌توانم و حالا مسئولان باید خود را ثابت کنند.

  پیش از این نیز احسان حدادی ملی پوش پرتاب دیسک دوومیدانی و نایب قهرمان المپیک به دلیل نداشتن مربی و امکانات برای مقطعی از تیم ملی کناره گیری کرده بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تهدید ملی‌پوش دوومیدانی به کناره‌گیری از تیم ملی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi