مطالب مرتبط:

مسئولان باید دوومیدانی را در اولویت قرار دهند

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد حضور دو دوومیدانی کار کشورمان در مسابقات دوومیدانی داخل سالن جهان گفت: لیلا رجبی و حسن تفتیان دو تن از ورزشکارانی هستند که جواز حضور در مسابقات جهانی داخل سالن را دریافت کرده اند.
افشین داوری ادامه داد: رکوردهای جهانی در چند روز گذشته به فدراسیون ارسال شد و رکوردهای این دو ورزشکارمان با این رکوردها تطبیق داده شد و حضورشان در مسابقات داخل سالن جهان رسما اعلام شد.

رییس فدراسیون

وی در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران افزود: این مسابقات هر دو سال یک بار برگزار می شود که در دوره گذشته نیز ۳ ورزشکار از کشورمان در این مسابقات حضور داشتند و تاکنون هم رجبی و تفتیان توانستند جواز حضور در این مسابقات را کسب کنند.
داوری در مورد حضور تعداد بیشتری از نمایندگان کشورمان در مسابقات داخل سالن جهان گفت: در شرایط خاصی قرار داریم، اگر پشتیبانی مان همین باشد نمی توانیم از ورزشکاران مان توقع کنیم.
رئیس فدراسیون دوومیدانی بیان داشت: آبان ماه فصل بدنسازی دوومیدانی کاران آغاز می شود و در این فصل باید تکلیف ورزشکاران مان در مورد حضور مربی خارجی در کشور مشخص شود و در صورت نیاز بچه ها مربیان خود را جذب و با آنها تمرین کنند.
وی افزود: در بهمن ماه مسابقات آسیایی را در پیش داریم و دوومیدانی می تواند با وجود تعداد مدال ها برای ورزش کشورمان تاثیر زیادی دارد و حمایت از فدراسیون دوومیدانی می تواند در مسابقات آسیایی تاثیر خود را نشان دهد.
داوری بیان داشت: زمان زیادی به برگزاری مسابقات آسیایی باقی نمانده است و در این زمان باید آنهایی که مربی می خواهند مربیان شان بیایند و با ورزشکاران تمرین کنند.
رئیس فدراسیون دوومیدانی در پایان بیان داشت: اعتبارات لازم تاکنون به ما نرسیده است و این موضوع را پیگیری کردیم به مسوولان گفتم که باید جهت پرداخت اعتبارات، دوومیدانی را در اولویت قرار دهید.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مسئولان باید دوومیدانی را در اولویت قرار دهند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi