مطالب مرتبط:

ستاره مسابقات دوومیدانی بانوان کشور

زهرا بهمنی گفت :افتخار آفرینی برای کشورم به عنوان یک بانوی دونده ایرانی مهم ترین هدفم است و برای رسیدن به این جایگاه از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
وی بیان کرد: انگیزه و حمایت خانواده و مربیانم باعث شده که طی دوسال گذشته افتخارات مناسبی را برای دوومیدانی فارس کسب کنم.

زهرا بهمنی
دارنده سه نشان طلای مسابقات دو و میدانی بانوان کشور اضافه کرد: امیدوارم با حمایت مادی و معنوی مسوولان و فراهم شدن پیست دوومیدانی استاندارد ویژه بانوان در فارس ،بتوانم به نحوه شایسته در مسابقات داخلی و خارجی موفقیت کسب کنم.
بهمنی بیان کرد: برای رشد ورزش بانوان در رشته های مختلف لازم است وزیر ورزش و جوانان به بانوان و آقایان ورزشکار نگاهی یکسان داشته باشد.
زهرا بهمنی که ۱۶ سال سن دارد، از دو سال پیش فعالیت حرفه ای خود در دو و میدانی آغاز کرد و چندی پیش به اردوی تیم ملی دعوت شد.
بهمنی در مسابقات جوانان که اخیرا در رشت برگزار شدبا وجود نوجوان بودن، سه نشان طلا در ماده ۴۰۰ ، ۸۰۰ و چهاردر ۴۰۰ متر را کسب کرد و درسه دوره مسابقات دوومیدانی لیگ  سال جاری نیز همواره قهرمان شده و رکورد دار ماده ۴۰۰ و ۸۰۰ رده نوجوانان فارس است و در دو دوره مسابقات دوومیدانی مدارس کشور عنوان قهرمان قهرمانان را کسب کرده است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “ستاره مسابقات دوومیدانی بانوان کشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi