مطالب مرتبط:

نخستين دوره مسابقات باشگاهي دووميداني جانبازان ومعلولان

تیم های اصفهان ، هرمزگان و بطور مشترک مازندران و تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم نخستین دوره مسابقات باشگاهی دوومیدانی جانبازان و معلولان تخصصی دوها را بدست آوردند.
تیم های اصفهان با ۴۵ امتیاز ، هرمزگان ۴۴ امتیاز و مازندران و تهران با ۳۸ امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات باشگاهی دوومیدانی جانبازان و معلولان تخصصی دوها را کسب کردند.

باشگاهی جانبازان
این رقابت ها امروز در سه ماده دوی ۱۰۰ متر ، ۴۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر و در کلاس های ویلچری ها ، قطع عضو و cp و کم توانان ذهنی برگزار شد.
در این دوره رقابت ها که با عنوان یادبود شهید عبدالرحیم عبدی ها در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد ۱۱۴ وزرشکار جانباز و معلول از سراسر کشور حضور داشتند. قبل از این بخش ، پرتاب های این رقابت ها برگزار شده بود.
برخی ورزشکاران از نبود امکانات و تجهیزات استاندار و به روز مانند ویلچر ، اسکان نیافتن در هتل و خوابگاه و سرکردن شب در خودرو در خیابان و مشکل غذا شکایت داشتند.
سرپرست انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولان در این باره گفت: فدراسیون جانبازان و معلولان در این رقابت ها به علت اینکه بصورت باشگاهی برگزار شد مسئولیتی در قبال تامین هتل ، خوابگاه ، غذا و دیگر نیاز ورزشکاران برعهده نداشته است. علی اصغر هادی زاده افزود: تامین اینگونه نیازها برعهده باشگاه ها و حامیان مالی آنهاست.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نخستین دوره مسابقات باشگاهی دوومیدانی جانبازان ومعلولان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi