طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

می‌خواهیم در بازی‌های آسیایی بهترین نتیجه‌ را بگیریم

رییس فدراسیون دوومیدانی می‌گوید هدف گذاری برای مسابقات آینده این رشته انجام شده و برنامه ملی‌پوشانی که شانس مدال آوری دارند به کمیته ملی المپیک اعلام شده است.

افشین داوری  گفت‌: در جلسه‌ای که با آقای نوبخت داشتیم وی توجه ویژه‌ای به ورزش‌های پایه داشت و معتقد بودند که این رشته‌ها برای ایران مدال آور است. ما هم تاکید کردیم که رشته‌های پایه می‌تواند جایگاه ورزشی ایران را تغییر دهد.

داوری

وی ادامه داد: پس از تغییراتی که در وزارت ورزش انجام شد، اعلام کردند که فدراسیون‌ها لیست سفرهای خود را گزارش کنند تا اعتبار بدهند، این در حالی است که فصل مسابقات ما در ابتدای ۶ ماهه اول و در ماه‌های بهمن و اسفند است به همین دلیل با ارسال نامه‌ای عنوان کردیم که با این که بالغ بر ۱۰ اعزام در ۶ ماهه اول داشته‌ایم، اما اعتباری به ما داده نشده است که پس از این نامه مبلغ ناچیزی را حدود ۱۰ روز پیش به ما اختصاص داده‌اند، البته پیگیر هستیم که اعتبارات مورد نیاز را بگیریم.

داوری با اشاره به مسابقات آسیایی داخل سالن و رقابت‌های صحرانوردی، گفت: دوومیدانی رشته‌ای است که باید فدراسیون از ورزشکارانش پشتیبانی کند و سال آینده ، سال بسیار مهمی برای دوومیدانی ایران است که باید خود را در سه مقطع سنی بسنجیم. ما تمام هدفگذاری خود را برای سال آینده انجام داده‌ایم و می‌خواهیم در بازی‌های آسیایی بهترین نتیجه‌ را بگیریم. همچنین طبق دستور سرپرست وزارت ورزش، ستاد بازی‌های آسیایی هم از این هفته‌ تشکیل می‌شود که چنین اقداماتی بارقه امیدی برای ماست.

رییس فدراسیون دوومیدانی درباره آخرین وضعیت گرفتن مربیان برای ملی‌پوشان دوومیدانی هم ، گفت: با توجه به وضعیت موجود و دیدگاه های کمیته ملی المپیک، برای ملی‌پوشانی که نزدیک به مدال هستند پیش‌بینی‌هایی برای مربیانشان انجام شده و برنامه آنها به کمیته ملی المپیک اعلام شده است. بر این اساس ما پیش‌بینی ‌کرده‌ایم برادران صمیمی ۲۰ روز به مسکو بروند و پس از بازگشت تمرینات خود را با مدیریت عباس صمیمی انجام دهند. البته منتظر هستیم تا با این برنامه‌ها موافقت شود.

به گفته داوری طبق برنامه‌ریزی انجام شده احسان حدادی هم تمریناتش را در تهران انجام می‌دهد و هر چند ماه یک بار برای گرفتن مشاوره به روسیه سفر خواهد کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “می‌خواهیم در بازی‌های آسیایی بهترین نتیجه‌ را بگیریم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi