مطالب مرتبط:

اولین دوره مسابقات آزاد بین‌المللی دوومیدانی باشگاهی مردان در تهران

سرپرست انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین خبر داد

برگزاری اولین دوره مسابقات آزاد بین‌المللی دوومیدانی باشگاهی مردان در تهران

سرپرست انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین از برگزاری اولین دوره مسابقات آزاد بین‌المللی باشگاهی مردان در تهران خبر داد.

حسین آقا برقچی

اولین دوره مسابقات آزاد بین‌المللی دوومیدانی باشگاهی جانبازان و معلولین در بخش مردان با نام پیشکسوت این رشته «حسین آقابرقچی» برگزار می‌شود.

علی‌اصغر هادی‌زاده، سرپرست انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین در خصوص این مسابقات گفت: برای اولین بار است که در ایران رقابت‌های این رشته در سطح بین‌المللی پیش‌بینی شده و امیدواریم با حضور گسترده ورزشکاران داخلی و خارجی، این رویداد ورزشی به خوبی برگزار شود.

وی افزود: مسابقات این تورنمنت آزاد در قسمت مردان و مواد تخصصی پرتابی برگزار می‌شود و هم اکنون در تقویم رشته دوومیدانی IPC (کمیته بین‌المللی پارالمپیک) به ثبت رسیده است.

سرپرست انجمن دو و میدانی خاطر نشان کرد: برگزاری این مسابقات آزاد در ایران از چند نظر برای ما حائز اهمیت است. نخست اینکه مورد تایید IPC قرار گرفته و رکوردهای ثبت شده در آن برای ارتقای رنکینگ جهانی و کسب امتیازات لازم برای مسابقات آسیایی، جهانی و پارالمپیک موثر است. ضمن آنکه به دلیل برگزاری آن در کشور خودمان، ورزشکاران بیشتری می‌توانند در این رویداد ورزشی شرکت کرده و بدون صرف هزینه و شرکت در مسابقات برون مرزی، جایگاه خود را ارتقا دهند.

هادی‌زاده گفت: این رقابت‌ها اوایل خرداد ماه سال آینده برگزار خواهد شد و هم اکنون مراحل مقدماتی آن انجام شده و امیدواریم به عنوان میزبان این مسابقات، شاهد حضور نفرات قابل توجهی از خارج و داخل ایران باشیم

برچسب ها

0 دیدگاه در “اولین دوره مسابقات آزاد بین‌المللی دوومیدانی باشگاهی مردان در تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi