مطالب مرتبط:

مسابقات ليگ بدون هماهنگي برگزار مي شود

ملی پوش دو سرعت در حالی یک طلا و یک برنز مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی را به دست آورد که از حضور برخی تیم ها در این رقابت ها بی اطلاع بود.

13920704000237_PhotoA
رضا قاسمی  گفت: مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد، کشورهایی در این رقابت ها حاضر شدند که فکر حضورشان را هم نمی کردم، کامرون، اوگاندا و ترکیه بهترین دوندگان این رقابتها بودند.ملی پوش دو سرعت ادامه داد: رکورد رقیبانم در ۲۰۰ متر خیلی بهتر بود و من هم ۲ روز قبل از آغاز رقابت ها سرما خوردم و آمادگی کامل نداشتم، در این ماده ملی پوش عربستان که با مربی و ماساژور آمریکایی تمرین می کند به مدال طلا رسید.قاسمی در خصوص مسابقات دو و میدانی برون مرزی که در آینده برگزار می شود، گفت: مسابقات داخل سالن آسیایی و جهانی بهمن و اسفندماه سال جاری به میزبانی چین و لهستان برگزار می شود. من ورودی مسابقات جهانی را در جام کازانف قزاقستان کسب کردم و برای شرکت در این رقابت تمریناتم را در اصفهان دنبال می کنم.

ملی پوش دو و میدانی با بیان اینکه مرحله چهارم مسابقات لیگ بدون هماهنگی برگزار می شود، گفت: دوشنبه هفته جاری رقابت های لیگ برگزار می شود، در ابتدا قرار بود این مرحله یک یا دو هفته بعد از مسابقات کشورهای اسلامی برگزار شود، ولی مسئولان فدراسیون بدون هماهنگی با ورزشکاران این تصمیم را گرفتند و باید بگویم هنوز خستگی مسابقات را حس می کنیم، ولی باید در لیگ هم حاضر شویم

برچسب ها

0 دیدگاه در “مسابقات لیگ بدون هماهنگی برگزار می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi