مطالب مرتبط:

مسابقات باشگاهی دوومیدانی جانبازان و معلولین

علی اصغر هادی زاده افزود: در برنامه ریزی های انجام گرفته برای برگزاری مسابقات باشگاهی دوومیدانی، تصمیم بر این شد تا رقابت های مواد تخصصی پرتابی و دو، به صورت جداگانه برگزار شود که این رقابت ها در مواد پرتابی انجام شد و ۲۵ مهر نیز مسابقات دو تخصصی برگزار می شود.

80840722-4958706
سرپرست انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین افزود: رقابت ها در سه ماده ی دو ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر و یک هزار ۵۰۰ متر انجام می شود و به این علت این سه ماده را انتخاب کردیم که در زمره مواد مسابقه ای پارالمپیک ۲۰۱۶ برزیل هستند و از حالا بر روی آن سرمایه گذاری می کنیم.
وی تصریح کرد:خوشبختانه تا کنون استقبال خوبی از این مسابقات به عمل آمده و حدود ۱۰۰ ورزشکار در قالب ۱۵ تیم استانی، برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند که با توجه به فرصت باقی مانده، امکان افزایش نفرات نیز وجود دارد.
هادی زاده خاطر نشان کرد:برای نخستین بار در کنار این مسابقات، رقابت های ویلچر رانی هم در کلاس F۵۴ برگزار می شود و با توجه به اینکه رشته ویلچر رانی سالهاست که راکد مانده، این مسابقات شروع جدیدی برای آن محسوب می شود و نفراتی که عملکرد خوبی داشته باشند مورد نظر انجمن قرار خواهند گرفت و در مجموع باید گفت به دنبال گسترش و فراهم کردن تجهیزات برای این رشته هستیم.
سرپرست انجمن دوومیدانی در مورد حضور بانوان در این مسابقات گفت: متاسفانه در بخش مواد تخصصی دو، استقبال خوبی در بخش بانوان بعمل نیامد، اما انجمن به صورت جداگانه با هیات های استانی مکاتبه داشته تا نفرات مورد نظر که در این مواد دارای تجربه و استعداد هستند، شناسایی کرده و معرفی کنند تا بدون حضور در مسابقات این دوره، به اردوهای تیم ملی دعوت شوند.
اولین دوره مسابقات باشگاهی تخصصی ماده دوها، روز پنج شنبه ۲۵ مهر ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مسابقات باشگاهی دوومیدانی جانبازان و معلولین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi