طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

الحمد:دوومیدانی آسیا به پنج منطقه تقسیم می شود

الحمد

«دحلان جمعان الحمد » روز چهارشنبه در کنفرانس خبری با مثبت ارزیابی کردن نشست روسای فدراسیون های عضو کنفدراسیون دوومیدانی آسیا در شهر « ووهان» چین گفت:در این نشست برنامه های خوبی برای دوومیدانی آسیا پیشنهاد شد.
وی اظهار کرد:درجلسه اول، برنامه های پیش رو و کارهایی که برای همکاری با فدراسیون های عضو باید انجام دهیم مورد بررسی قرار گرفت.
رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا تصریح کرد:فدراسیون های دوومیدانی آسیا با مشکلات عدیده ای مواجه هستند و برای پیشرفت این رشته در آسیا چاره ای نداریم جز اینکه ابتدا این مشکلات را برطرف کنیم .
وی افزود:برای حل این مشکلات باید دوومیدانی آسیا را به پنج منطقه شامل شرق،غرب،جنوب،شمال و مرکز تقسیم کنیم .
الحمد با اشاره به اینکه کارهای خوبی از سوی کمیته های مختلف کنفدراسیون دوومیدانی آسیا برای پیشرفت دوومیدانی این قاره انجام شده است تصریح کرد:پیشنهادهایی برای اجرایی شدن این اقدامات در نشست آینده کنفدراسیون دوومیدانی آسیا که در ماه مارس در دوحه برگزار می شود، ارائه خواهد شد.
رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا تاکید کرد:قوانین و برنامه های خوبی برای ارتقای ورزشکاران دوومیدانی آسیا تدوین شده است که این برنامه ها تا سه سال برای ورزشکاران رده های سنی پایه اجرا خواهد شد سپس این ورزشکاران می توانند براساس استمرار این برنامه ها عملکرد را داشته باشند.
وی در عین حال تصریح کرد:در گذشته چنین برنامه هایی که بتواند عملکرد ورزشکاران دوومیدانی را در حد خوبی برساند وجود نداشت و به یقین اجرای برنامه های تدوین شده از سوی فدراسیون ها می تواند به پیشرفت این رشته در آسیا کمک کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “الحمد:دوومیدانی آسیا به پنج منطقه تقسیم می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi