طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

حدادی به آمریکا می رود

حدادی

 

احسان حدادی پس از کسب مدال طلا در بازی‌های کشورهای اسلامی، امروز (جمعه) به آمریکا می‌رود.

افشین داوری رییس فدراسیون دوومیدانی با تایید گفت: احسان حدادی برای حضور در فستیوال پرتاب‌ها امروز به آمریکا سفر می‌کند و قرار است حدود ۱۰ تا ۱۲ روز در آمریکا بماند. پس از آن برای ادامه تمریناتش به تهران بازخواهد گشت.

داوری با بیان این که شرایط برای تمرین حدادی در ایران مهیاست و ما با ماساژور او هم قرارداد تنظیم کرده‌ایم، افزود: وی درخواست داده بود که با “مازکوف” ماساژورش که حدود پنج سال در کنار “کیم بوخونسف” حضور داشته قرارداد ببندیم چون او می‌تواند در بعضی از کارهای تکنیکی به حدادی کمک کند اما از سوی دیگر حدادی خواسته بود که قراردادی را هم با “کیم” داشته باشیم تا هر چند وقت یک بار بتواند برای مرور تمریناتش به روسیه سفر کند.

وی در پاسخ به این‌که آیا قراردادی با “کیم” بسته خواهد شد، گفت: این موضوع بستگی به نظر “کیم” مربی دارد. ما پیش از این هم صحبت کرده بودیم که چنین اتفاقی بیفتد. حالا باید این رایزنی‌ها ادامه یابد.

داوری درباره‌ی صحبت‌های اخیر حدادی و این‌که عنوان کرده مشکلاتش با حضور آقای روحانی برطرف شده است، گفت: همان‌طور که از قبل گفته بودیم ما پی‌گیر مطالبات این قهرمان بودیم و سعی داشتیم، هزینه‌های او را بازگردانیم. حتی در نهایت هم توانستیم نزدیک به ۹۰ میلیون از این هزینه‌ها را در دو بخش پرداخت کنیم. ما برنامه‌های تمرینی حدادی را به کمیته ملی المپیک ارایه کرده‌ایم .

وی افزود: با توجه به نتیجه‌ای که دوومیدانی‌کاران در بازی‌های کشورهای اسلامی گرفته‌اند حتما آقای افشارزاده هم صحبت‌هایی را با ورزشکاران داشته است. این موضوع نشان می‌دهد که دوومیدانی می‌تواند رنکینگ یک کاروان را در مسابقات بین المللی تغییر دهد و ما هنوز هم امیدواریم که بتوانیم با کسب مدال بیشتر در جایگاه تیمی ایران در این رقابت‌ها تاثیرگذار باشیم

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “حدادی به آمریکا می رود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi