طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

حدادی: مدالم را به رئیس جمهور تقدیم می‌کنم

احسان حدادی پس از دستیابی به مدال طلای مسابقات پرتاب دیسک بازی‌های کشورهای اسلامی اظهار داشت: مسابقات خوبی بود که خوشبختانه توانستم به مدال طلا دست یابم.

حدادی

وی در ادامه افزود: امسال مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان برگزار شد اما من در این مسابقات شرکت نکردم. اصلا قرار نبود در مسابقه‌ای شرکت کنم چرا که وعده‌هایی به من داده شده بود  که عملی نشد به همین خاطر اعلام کردم در هیچ مسابقه‌ای شرکت نمی‌کنم. خوشبختانه اتفاقی رخ داد و موضوعی پیش آمد که تصمیم گرفتم در بازی‌های کشورهای اسلامی شرکت کنم.

پرتابگر پرقدرت کشورمان که باید هرچه زودتر در مراسم اهدای مدال شرکت می‌کرد گفت: متاسفانه به من قول‌هایی داده شده بود که هیچ کدام عملی نشد اما خوشبختانه از زمانی که جناب آقای روحانی رئیس‌جمهور شدند مشکلات من برطرف و وعده‌ها هم عملی شده است به همین خاطر به عنوان یکی از افراد حاضر در جامعه ورزش و شخصی که در المپیک به مدال دست پیدا کرده، این مدالم را به آقای روحانی تقدیم می‌کنم.

حدادی در ادامه افزود: آقای روحانی با حضور خود امید و عزم افتخارآفرینی برای کشور عزیزم را در من زنده کرد. من این مدال را به ایشان تقدیم می‌کنم و امیدوارم همچنان برای ایران افتخارآفرین باشم.

این پرتابگر کشورمان تصریح کرد: متاسفانه یکسری شایعات مطرح شده بود که من دیگر نمی‌خواهم برای کشورم در مسابقه‌ای شرکت کنم اما با حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی مشخص شد این شایعات بی‌اساس است.

حدادی در پایان خاطر نشان کرد: من با ثبت رکورد ۶۶ متر و ۳ سانتی‌متر رکورد بازی‌های کشورهای اسلامی را حدود ۶ متر ارتقا دادم، امیدوارم مشکلات ورزش برطرف شود تا در المپیک بعدی و بازی‌های آسیایی افتخارآفرین باشم. برای من خیلی مهم است که در مسابقات مختلف رکوردها را جابه‌جا کنم و تلاش خود را خواهم کرد تا در مسابقات آسیایی و پیکارهای پیش رو به این مهم دست یابم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حدادی: مدالم را به رئیس جمهور تقدیم می‌کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi