طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

هفته آینده مدت محرومیت رحیمیان اعلام می‌شود

رحیمیان

 

 افشین داوری  درباره دوپینگی شدن ابراهیم رحیمیان ملی‌پوش پیاده روی ایران در مسابقه‌های جهانی روسیه گفت: دوپینگی بودن این ورزشکار در رقابت‌های روسیه مسجل شد که فدراسیون جهانی هم این موضوع را اعلام کرد و ثابت شد که او تخلف کرده است. حالا نیز باید فدراسیون پزشکی میزان محرومیت این دوومیدانی‌کار را مشخص کند تا محرومیت او به فدراسیون پزشکی جهانی گزارش شود و پس از آن محرومیت رحیمیان اعمال شود.

وی ادامه داد: رحیمیان پس از اعلام اولیه دوپینگش از سوی فدراسیون جهانی توضیحات خود را به فدراسیون پزشکی ارائه کرد و در نهایت اسم او به عنوان متخلف اعلام شد. فکر می‌کنم در هفته آینده فدراسیون پزشکی ورزشی جلسه‌ای را خواهد داشت و میزان محرومیت این دوومیدانی‌کار مشخص خواهد شد.

داوری خاطرنشان کرد: از بدو ورودم به ورزش قهرمانی و حرفه‌ای برخورد با دوپینگ را مد نظر قرار داده‌ام و بر این عقیده هستم که اگر می‌خواهیم با چنین تخلفاتی برخورد کنیم بهتر است که در ایران چنین موضوعاتی پاکسازی شود. البته فدراسیون پزشکی ورزشی هم تدابیر خوبی را در نظر گرفته و تعامل مطلوبی با فدراسیون‌ها دارد به طوری که در تمام مسابقه‌های داخلی دوومیدانی آزمایش دوپینگ گرفته می‌شود.

رییس فدراسیون دوومیدانی خاطرنشان کرد: گرفتن آزمایش خون برای تست دوپینگ تاکنون اتفاق نیفتاده که این نوع آزمایش تنها در مسابقه‌های جهانی روسیه انجام شد اما به هر حال ما در تلاش هستیم که بحث دوپینگ را مد نظر قرار دهیم و آزمایشات مورد نظر را هم علی‌رغم اینکه هزینه‌بر هستند انجام می‌دهیم که البته فدراسیون پزشکی ورزشی در این باره حمایت بسیار خوبی از فدراسیون‌ها دارد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “هفته آینده مدت محرومیت رحیمیان اعلام می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi