طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

آغاز عملیات بازسازی پیست انقلاب در روزهای آینده

سید رسول یزدی‌زاده امروز  گفت‌: قرارداد تحویل زمین به پیمانکار منعقد شده و طی روزهای آینده بازسازی پیست تارتان دوومیدانی ورزشگاه انقلاب آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه بازسازی پیست تارتان ورزشگاه انقلاب ضرورت زیادی داشت، تصریح کرد: در صورت تامین بودجه مورد نیاز پیش بینی می‌شود پیست تارتان طی سه ماه آینده آماده بهره برداری شود.

پیست

رئیس هیئت دوومیدانی استان اصفهان با اشاره به پیگیری تمرینات قهرمانان در پیست دوومیدانی ورزشگاه نقش جهان بیان داشت: هیئت دوومیدانی استان اصفهان برنامه منظمی را برای تمرینات ورزشکاران برتر در پیست دوومیدانی نقش جهان تدوین کرده و آی دی کارت‌هایی برای این ورزشکاران صادر شده است.

این مسئول ادامه داد: ورزش گاه نقش جهان محوطه کارگاهی بوده و از این رو از ساعت ۱۷ که بحث کارگاهی به طور تقریبی تعطیل می‌شود، از این پیست استفاده می‌شود.

یزدی‌زاده به حضور دو دونده اصفهانی در بازی‌های کشورهای اسلامی اشاره کرد و متذکر شد: رضا قاسمی و سجاد مرادی پیش از اعزام به اندونزی تمریناتشان را در پیست دوومیدانی ورزشگاه نقش جهان انجام دادند.

وی در پایان اذعان داشت: قاسمی و مرادی قبل از اعزام رکوردهای خوبی را به ثبت رساندند و در صورتی که بتوانند این رکوردها را در اندونزی نیز تکرار کنند، به مدال دست پیدا خواهند کرد.

برچسب ها

یک دیدگاه در “آغاز عملیات بازسازی پیست انقلاب در روزهای آینده”

  1. مرتضی گفت:

    ان شاالله یه تارتان خوب در حد اصفهان درست کنند نه مث تارتان نقش جهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi