مطالب مرتبط:

حدادی در مسابقات همبستگی با نام ایران مسابقه می دهد

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی گفت: روز اول این دوره از رقابت های کشورهای اسلامی آغاز شده و کشورهایی که در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت نیز مشخص شده اند.

افشین داوری ادامه داد: با مشخص شدن کشورهای شرکت کننده در این مسابقات این گونه به نظر می رسد که مسابقاتی با کیفیت بالا در پیش خواهیم داشت و تیم ها برای رسیدن به سکوهای بالا شرایط سختی در پیش خواهند داشت.

داوری
وی در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران بیان داشت: ۱۱ نفر از دوومیدانی کاران کشورمان در این دوره از مسابقات حضور می یابند که احسان حدادی هم جزو شرکت کنندگان در این رقابت هاست.
داوری تصریح کرد: بچه ها آمادگی مناسبی دارند و نتیجه گیری ورزشکاران مان در این دوره از رقابت ها بستگی به شرایط مسابقات دارد، دوومیدانی کاران مان بعد از برگزاری مسابقات لیگ در وضعیت یکسانی به سر می برند که امیدوارم با وجود حضور دوندگان خوب در این مسابقات نتایج خوبی کسب کنند.
رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: مسابقات کشورهای اسلامی می تواند محک خوبی برای دوومیدانی کاران ما باشد چرا که ما مسابقات آسیایی را در پیش داریم که قطعا ورزشکاران مان با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
وی در مورد احسان حدادی و وضعیت آمادگی او جهت حضور در این دوره از مسابقات افزود: حدادی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته، او کاملا آماده حضور در مسابقات است.
داوری در مورد پرداخت هزینه اردوهای احسان حدادی در خارج از کشور گفت: هزینه اردوهای حدادی در حال پرداخت است، کمیته ملی المپیک برای تامین هزینه های فدراسیون دوومیدانی هر از گاهی مبالغی در اختیار فدراسیون قرار می دهد و ما هم این گونه مقداری از هزینه اردوهای حدادی را پرداخت کردیم.
رئیس فدراسیون دوومیدانی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا حدادی با نام ایران در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت خواهد کرد؟ بیان داشت: او همیشه با نام ایران در مسابقات شرکت می کرد، حدادی در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی با نام ایران مسابقه خواهد داد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حدادی در مسابقات همبستگی با نام ایران مسابقه می دهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi