طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

احسان حدادی: پرچم ایران را با طلا در بازی‌های اسلامی بالا می‌برم

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن می‌گوید برای کسب مدال طلا به بازی‌های کشورهای اسلامی می‌رود.

احسان حدادی  پیش از اعزام به بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: وضعیت بدنی‌ام بد نیست و برای کسب مدال طلا به این رقابت‌ها می‌روم. البته آخرین باری که در این مسابقات حضور داشتم مربوط به سال ۲۰۰۵ بود و حالا باید دید که شرایط چگونه است.

حدادی

وی ادامه داد: رقیب‌های اصلی‌ام در این مسابقات از کشورهای ترکیه، مصر، عربستان، قطر و محمد صمیمی از ایران است. اما همه‌ی سعی‌ام این است که بتوانم مدال طلا را بگیرم و پرچم ایران را بالا ببرم. بالاخره دلم برای حضور در چنین رقابت‌هایی تنگ شده و دوست دارم که با کسب مدال طلا نام و پرچم ایران را در این مسابقات به اهتزاز درآورم.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن درباره‌ی آخرین وضعیت مشکلاتش عنوان کرد: چندی پیش جلسه‌ای را با کمیته ملی المپیک و فدراسیون داشته‌ام. حتی برنامه‌هایم را به این کمیته اعلام کرده‌ام. قرار شد که وضعیت اقتصادی درست شود و مشکلات هم برطرف شود.

حدادی در پاسخ به این‌که فدراسیون می‌خواهد با «مازکوف» به عنوان مربی قرارداد ببندد گفت: با توجه به عمل جراحی که بر روی دستم داشتم نیاز است که یک فیزیوتراپ کنارم باشد و قرار است با مازکوف به عنوان فیزیوتراپ قرارداد بسته شود. ان‌شاءالله درباره بحث مربی هم اقدامات دیگری خواهد شد. به هر حال من برنامه‌ی تمرینی خود را اعلام کرده‌ام و امیدوارم با موافقتی که صورت خواهد گرفت برای بازی‌های آسیایی به سطح آمادگی مطلوبی برسم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی: پرچم ایران را با طلا در بازی‌های اسلامی بالا می‌برم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi