طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

شرایط دو دونده زن کشورمان در بازی های کشورهای اسلامی ایده آل است

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون دوومیدانی با اشاره به شرایط ایده ال مریم طوسی و لیلا رجبی، گفت: هر دو دونده زن ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی شانس کسب مدال دارند.

پریسا بهزادی در خصوص شرایط کنونی دو ورزشکار زن ایران برای حضور در سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط مریم طوسی و لیلا رجبی خوب است. این دو ورزشکار در حال سپری کردن تمرینات تخصصی هستند.

طوسی و بولت

وی با ایده آل خواندن شرایط دو ورزشکار اعزامی ایران به سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در خصوص شرایط میزبانی این پیکارها، گفت: در روزهای ابتدای کمی از نظر شرایط تغذیه و غذا مشکل داشتیم که مسئولان برگزاری مسابقات قول به اصلاح حل آن را دادند، اما سالن بدنسازی و زمین تمرین خوبی در دهکده بازی ها قرار دارد که این موضوع از اهیمت بالایی برخوردار است. در کل شرایط میزبانی اندونزی برای این بازی ها مناسب است.

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: هر دو دونده ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی شانس کسب مدال دارند. پیش بینی این را می کنیم که لیلا رجبی به مدال طلا دست پیدا کند. مریم طوسی هم با توجه به رکوردهایی که دارد روی یکی از سکوهای قهرمانی قرار بگیرد.

بهزادی با بیان اینکه دو نماینده ایران حریفان قدرتمندی در این بازی ها دارند، گفت: یکی از نکات مهمی که در این بازی ها وجود خواهد داشت شرایط روحی دو ورزشکار کشورمان است که خوشبختانه شرایط هر دوی آنها از این لحاظ خوب است.

وی با بیان اینکه آسیب دیدگی رجبی تقریبا رفع شده است، خاطرنشان کرد: پیش از مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا لیلا رجبی از ناحیه آشیل پا دچار آسیب دیدگی شد که به همین دلیل هم در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرد. امروز شرایط وی کمی بهتر شده و درد زیادی در پایش ندارد. او در این مدت فیزیوتراپی و استراحت کرده است و فکر نمی‎کنم برای شروع مسابقات مشکل خاصی داشته باشد.

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون دوومیدانی در پایان گفت: به دلیل مصاف زیادی که برای رسیدن به اندونزی طی کردیم، لیلا رجبی به شدت سرما خورده و در حال مصرف دارو است. امیدوارم که او به زودی بهبود یابد و بتواند در این بازی ها افتخار آفرینی کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “شرایط دو دونده زن کشورمان در بازی های کشورهای اسلامی ایده آل است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi