طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دونده ملی پوش: میلیاردی پول می گیرند و فقط زیر توپ می زدند

سجاد وامیر مرادی

سجاد مرادی در مورد شرایطش برای بازی‌های کشورهای اسلامی اظهار داشت: من هنوز در پاشنه آشیل پا دچار درد هستم و مشکل دارم، اما سعی می‌کنم بدنم را به شرایط خوبی برسانم که بتوانم در بازی‌های کشورهای اسلامی دوی خوبی را انجام دهم.

 مرادی ادامه داد: مسابقات کشورهای اسلامی در دورهای ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر سطح بسیار بالایی دارد و دوندگان مراکش و الجزایر که قهرمان المپیک و جهان هستند در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند. با این وجود بی‌انگیزه نیستم و تمام تلاشم را انجام می‌دهم.

نماینده ایران در المپیک لندن که به مرحله نیمه‌نهایی دوی ۸۰۰ متر این رقابت‌ها رسید، در خصوص برگزاری لیگ عنوان کرد: من بارها گفته‌ام که باید تلاش کنیم باشگاه‌های زیادی وارد لیگ شوند. این روند اصلا خوب نیست و بیشتر ورزشکاران بی‌انگیزه هستند و حمایتی هم نمی‌کنند.
دونده ایرانی عنوان کرد: روز دربی را به یاد بیاورید، میلیاردها تومان پول فقط زیر توپ می‌زدند و هیچکس هم از بازی‌شان لذتی نبرد. اگر یک‌صدم این پول‌ها را خرج رشته‌هایی مانند دوومیدانی کنند، آن وقت نتیجه‌اش را خواهند دید. رشته‌های دیگر از هیچ در المپیک مدال می‌گیرند و حالا ببینید در فوتبال چه اتفاقاتی می‌افتد.

مرادی با تاکید بر اینکه در صورت فراهم کردن امکانات در بازی‌های آسیایی نتیجه خواهیم گرفت، گفت: سال آینده رقابت‌های مهمی پیش رو داریم و اگر امکانات و مربی برایم فراهم کنند قو ل می‌دهم که مدال‌های خوش‌رنگی را کسب خواهم کرد.

مسابقات کشورهای اسلامی از ۳۱ شهریور در اندونزی آغاز می‌شود. احسان حدادی و محمد صمیمی در پرتاب دیسک، محمد ارزنده در پرش طول، کاوه موسوی در پرتاب چکش، احمد فرود در ۳۰۰۰ متر مانع، محمدحسین ربانی در پرش با نیزه، لیلا رجبی در پرتاب وزنه، رضا قاسمی و مریم طوسی در دوهای ۱۰۰ و ۲۰۰، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع و سجاد مرادی در مواد ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر به همراه تیمور غیاثی به عنوان سرمربی ۲۸ شهریور ماه به این رقابت‌ها اعزام خواهند شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دونده ملی پوش: میلیاردی پول می گیرند و فقط زیر توپ می زدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi