طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

معرفی رئیس جدید هیئت دوومیدانی گیلان

 به نقل ازروابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان، در پایان مجمع انتخابات هیئت دوومیدانی استان که باحضور داوری رئیس این فدراسیون و افشین ملائی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد سیدمحمد احمدی با ۱۱رأی از ۱۹رأی مأخوذه برای چهار سال دیگر بعنوان رئیس هیئت دوومیدانی گیلان انتخاب شد.

در این نشست رئیس فدراسیون دوومیدانی با اشاره به سلامت این انتخابات گفت: بابت برگزاری چنین مجمع خوب و سالمی به سرپرست اداره کل تبریک می‏گویم و امیدوارم رئیس جدید بتواند با استفاده از تمامی ظرفیت‏های استان موجب پیشرفت دوومیدانی شود.

داوری افزود: سالن دوومیدانی یادگار امام رشت نیاز به بازسازی و تعمیرات اساسی دارد لذا از سرپرست اداره کل تقاضا دارم تا اعتبارات لازم را با کمک استانداری جذب کنند و موجب راه اندازی دوباره این پیست شوند.

احمدی

ملائی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان نیز با تبریک به رئیس جدید به جهت حسن اعتماد اعضا گفت: از رئیس هیئت دوومیدانی گیلان انتظار دارم با برنامه‏ریزی کوتاه مدت و بلندمدت موجبات رشد و پیشرفت این رشته‏ها را فراهم آورند

ملائی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان نیز با تبریک به رئیس جدید به جهت حسن اعتماد اعضا گفت: از رئیس هیئت دوومیدانی گیلان انتظار دارم با برنامه‏ریزی کوتاه مدت و بلندمدت موجبات رشد و پیشرفت این رشته‏ها را فراهم آورند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “معرفی رئیس جدید هیئت دوومیدانی گیلان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi