مطالب مرتبط:

تعهد از قاسمی عجیب است، دعوت حدادی عجیب‌تر!

قاسمی

قاسمی که در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان موفق به تکرار رکوردهای شخصی‌اش نشد با غضب مسئولان فدراسیون دوومیدانی روبرو شد و نامش در لیست ملی پوشان اعزامی به مسابقات کشورهای اسلامی قرار نگرفت. توجیه کمیته فنی عدم برخورداری از شانس مدال آوری توسط ملی پوش دوومیدانی ایران بود.
قاسمی که رکوردهای خود را نزدیک به مدال آوری در مسابقات کشورهای اسلامی می دید صدای اعتراض خود را ابتدا از رسانه ها به گوش مسئولان رساند و سپس مشهدی یاری رئیس کمیته دوهای سرعت ایران نیز در حمایت از وی در نامه ای رسمی مراتب اعتراض خود را به کمیته فنی ارسال کرد.
کمیته فنی و مدیریت سازمان تیم های ملی که طی روزهای گذشته زیر تیغ انتقادات رسانه ها قرار گرفته بودند با قبول حضور قاسمی در فهرست ملی پوشان اعزامی به نوعی صحبت های قبلی خود مبنی بر شرایط اقتصادی نامناسب فدراسیون را زیر سوال بردند.
تیمور غیاثی مدیرسازمان تیم های ملی دوومیدانی هفته گذشته در گفتگو با ایمنا دلیل عدم اعزام قاسمی به مسابقات کشورهای اسلامی را شرایط نامناسب اقتصادی فدراسیون دانست و به این موضوع اشاره کرد که کمبودهای مالی باعث شده تا دوندگانی که از شانس مدال آوری برخوردار نیستند از فهرست ملی پوشان کنار گذاشته شوند. این در حالی بود که سطح مسابقات کشورهای اسلامی به دلیل حضور کم تعداد کشورهای مطرح آفریقایی در دوومیدانی از مسابقات جایزه بزرگ آسیا چندان بالاتر نیست.
با همه اینها قاسمی متعهد شده است که در این رقابت ها به مدال دست پیدا کند. هرچند او گفته قول طلا نمی دهم اما عدم مدال آوری او ممکن است این دونده را مورد غضب اهالی فدراسیون قرار دهد، فدراسیونی که برای مدال آوری از ورزشکارش تعهد می گیرد و در اقدامی عجیب تر حتی از احسان حدادی که مسابقات قهرمانی جهان هم دیگر برای او کوچک است دعوت می‌کند تا در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت کند و مدال بیاورد!

برچسب ها

0 دیدگاه در “تعهد از قاسمی عجیب است، دعوت حدادی عجیب‌تر!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi