مطالب مرتبط:

مصاحبه‌ها کارساز شد

بولت وقاسمی

 به نقل از فدراسیون دوومیدانی، در جلسه کمیته فنی محمد مشهدی یاری رییس کمیته سرعت ها و عضو هیات رییسه فدراسیون دوومیدانی با دفاع از رضا قاسمی که مدعی شده است شانس کسب دو مدال در بازی های کشورهای اسلامی بوده، خواستار تجدید نظر در خصوص اعزام این ورزشکار شد.
همچنین حسین شایان رییس کمیته پرش های فدراسیون با ارایه گزارشی از سطح رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی در مواد پرشی مخصوصا پرش با نیزه، عنوان کرد که محمد محسن ربانی بیش از سایرین شانس کسب مدال در این دوره از رقابت ها را دارد و بنابراین باید در لیست تیم ملی برای اعزام به این دوره از مسابقات قرار می گرفت.
در انتهای این جلسه، پس از اظهار نظر های روسای کمیته های مختلف در خصوص ورزشکاران اعزامی، مقرر شد در راستای احترام به دفاعیات روسای کمیته دوهای سرعت و پرش، این دو ورزشکار نیز راهی بازی های کشورهای اسلامی شوند.
موضوع اضافه شدن نام این دو ورزشکار در فهرست نفرات تیم ملی، پس از گفت و گوی رییس فدراسیون دوومیدانی با بهرام افشارزاده دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی تایید و قطعی شد که جای دارد از ایشان به دلیل حمایتشان از دوومیدانی ایران تشکر شود. همچنین در این جلسه، از روسای کمیته های تخصصی فدراسیون دوومیدانی، خواسته شد تا اعضا و همکاران خود را معرفی نمایند.
مسابقات دوومیدانی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی سوم تا هفتم مهر ماه در اندونزی برگزار خواهد شد و با اضافه شدن دو ورزشکار دیگر، ایران با ۱۱ دوومیدانی کار قدم در این مسابقات می گذارد.
احسان حدادی و محمد صمیمی در پرتاب دیسک، محمد ارزنده در پرش طول، محمد محسن ربانی در پرش با نیزه، کاوه موسوی در پرتاب چکش، احمد فرود در ۳۰۰۰ مانع، لیلا رجبی در پرتاب وزنه، رضا قاسمی و مریم طوسی در دوهای ۱۰۰ و۲۰۰، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع و سجاد مرادی در مواد ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر به همراه تیمور غیاثی به عنوان سرمربی ۲۸ شهریور ماه به این رقابت ها اعزام خواهند شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مصاحبه‌ها کارساز شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi