مطالب مرتبط:

کاپیتان تیم ملی دوومیدانی :

سجاد مرادی

 

کار دشواری در بازی‌های همبستگی پیش رو دارم/از ما حمایت نمی شود

کاپیتان تیم ملی دوومیدانی با بیان اینکه این رشته شرایط خوبی ندارد و به آن توجهی نمی شود، گفت: در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی کار بسیار دشواری خواهم داشت .

سجاد مرادی  در خصوص شرایط کنونی خود پیش از اعزام به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: آسیب دیدگی آشیل پایم رفع شده است و امیدوارم بتوانم در مسابقات دوومیدانی همبستگی کشورهای اسلامی رکورد خوبی را از خود به ثبت برسانم.

وی با بیان اینکه در مرحله سوم رقابت‌های لیگ برتر دوومیدانی در ماده ۱۵۰۰ متر رکورد ۳دقیقه و ۵۳ ثانیه را به ثبت رسانده، گفت: حضور در مرحله سوم لیگ صرفا تمرینی بود.

کاپیتان تیم ملی دوومیدانی ایران در پاسخ به این پرسش که آیا با این رکورد می‌توانید در بازی‌های همبستگی مدالی کسب کنید؟ تصریح کرد: برای قرار گرفتن روی سکو رکوردم باید زیر ۳ دقیقه و ۴۵ ثانیه باشد. با این زمان احتمالا می‌توانم مقام قابل قبولی کسب کنم.

وی افزود: در مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا که چندی پیش در هندوستان برگزار شد، رکورد ۳ دقیقه و ۴۰ ثانیه را از خود به جا گذاشتم. در حال حاضر هم شرایط خوبی دارم و می‌توانم این رکورد را بار دیگر در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی تکرار کنم. البته امیدوارم که در حین آماده سازی، بار دیگر آسیب نبینم.

مرادی با بیان اینکه دوندگان خوبی از کشورهای الجزایر و مراکش در ۲ رشته ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر حضور دارند، گفت:با توجه به اینکه بهترین‌های دنیا در این مواد مراکشی‌ها هستند، کار دشواری در پیش دارم.

عضو تیم ملی دوومیدانی عنوان کرد: رکورد خوبی در ماده ۸۰۰ متر دارم و حتی زمانم در رشته ۱۵۰۰ متر بهتر هم هست. علت این موضوع هم به آسیب دیدگی آشیل پایم برمی‌گردد چرا که در این مدت نمی توانستم چندان سرعتی کار کنم و بیشتر روی تمرینات استقامتی تمرکز کردم.

وی در خصوص لیگ برتر دوومیدانی خاطرنشان کرد: متاسفانه امسال خیلی از دوندگان بدون تیم ماندند که این برای رشته‌ای مانند دوومیدانی خوب نیست. من امسال با تیم پیکان قرارداد داشتم و به همین دلیل در مسابقات حضور یافتم اما واقعا سطح لیگ راضی کننده نبود.

کاپیتان تیم ملی دوومیدانی ایران گفت: امید داریم که وزیر جدید تمامی ورزشکاران را مورد حمایت قرار دهد. باید شرایطی فراهم شود تا ورزشکاران دوومیدانی با انگیزه بیشتری به تمرینات ادامه دهند.

وی با گلایه از عدم توجه لازم به رشته دوومیدانی تصریح کرد: فدراسیون از نظر بودجه در شرایط خوبی به سر نمی‌برد. تا به حال پول چندانی به فدراسیون تزریق نشده، هر چند احساس می‌کنم با حضور وزیر جدید تمامی مشکلات رفع خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “کاپیتان تیم ملی دوومیدانی :”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi