طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

نمی‌توانم با رکورد کنونی در مسابقات همبستگی مدالی کسب کنم!

کاوه موسوی

عضو تیم ملی دوومیدانی گفت: باتوجه به شرایط کنونی و رکودی که در حال حاضر دارم، قطعا نمی‌توانم مدالی را در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی کسب کنم.

کاوه موسوی  در خصوص شرایط کنونی خود پیش از اعزام به مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: شرایط تقریبا خوبی دارم. چند روز پیش و در جریان برگزاری مرحله سوم مسابقات لیگ برتر دوومیدانی، رکورد ۷۰ متر و ۵۵ سانتی‌تر را به ثبت رساندم که این رکورد در چنین مقطع زمانی مناسب است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا با این رکورد می‌توانید در بازی‌‌های همبستگی کشورهای اسلامی مدالی کسب کنید؟ گفت:  خیر. برای قرار گرفتن روی یکی از سکوهای قهرمانی باید حداقل ۴ تا ۵ متر بیشتر از متراژ کنونی چکش پرتاب کنم.

عضو تیم ملی دوومیدانی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توانید در مدت ۱۵ روز باقیمانده رکورد خود را ۵ متر افزایش دهید؟، خاطرنشان کرد: خیر امکان چنین کاری در  زمان ۱۵ روز وجود ندارد. پس قطعا با توجه به شرایط کنونی نمی‌توانم مدالی را به دست آورم.

وی با بیان اینکه سطح برخی از رشته‌های مسابقات دوومیدانی همبستگی کشورهای اسلامی از قهرمانی آسیا هم بالاتر است، گفت: در موادی مانند ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر، هر کسی موفق به کسب مدالی شود می‌تواند در المپیک هم قهرمان شود. در پرتاب چکش هم شرایط دشواری وجود دارد و ورزشکاران قدرتمندی در آن حضور خواهند داشت اما در پرتاب دیسک و پرتاب وزنه کار برای ورزشکاران ایران راحت است.

موسوی با اشاره به اردوی برون‌مرزی خود عنوان کرد: ۲ ماه دیگر برای برپایی اردویی ۵ ماهه راهی روسیه می شود و تا پیش از بازی‌های آسیایی در آن کشور به تمرینات آماده‌سازی خواهم پرداخت.

مسابقات دوومیدانی کشورهای اسلامی ۳ تا ۷ مهر ماه در جاکارتای اندونزی برگزار می شود و ۹ ورزشکار برای شرکت در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “نمی‌توانم با رکورد کنونی در مسابقات همبستگی مدالی کسب کنم!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi