طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

همه می‌گویند شانس مدال داریم، اما رکوردها چیز دیگری را نشان می‌دهد

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: امثال قاسمی می‌گویند ما در بازی‌های کشورهای اسلامی شانس مدال داریم، اما رکوردها چیز دیگری را نشان می‌دهد.

رکوردها چیز دیگری میگویید

تیمور غیاثی، در مورد اینکه قاسمی گفته است شانس مدال در بازی‌های کشورهای اسلامی بودم و نمی‌دانم چرا اعزام نمی‌شوم، گفت: اگر این طور باشد همه ورزشکاران می‌گویند ما شانس مدال داریم و می‌خواهند شرکت کنند، اما ما طبق کارشناسی‌هایی که در کمیته فنی انجام دادیم نفراتی که شانس قطعی مدال داشتند را انتخاب کردیم.

وی ادامه داد: ما در ابتدا ۴۸ نفر را مدنظر داشتیم، اما به دلیل مشکلات مالی که کمیته ملی المپیک داشت اسامی ۲۸ نفر را حذف و از میان ۲۰ نفر هم آنهای که عملکردشان خوب بود را انتخاب کردیم.

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی ادامه داد: سطح بازی‌های کشورهای اسلامی از آسیا بالاتر است و جدول رکوردها را که ملاحظه کردیم مشخص شد چه نفراتی شانس مدال دارند.

غیاثی عنوان کرد: قاسمی که می‌گوید من شانس مدال بودم چرا پیش از مسابقات جهانی به دلیل اینکه تمرین کند به مسافرت رفته بود؟ رکوردش را هم در روسیه دیدیم که چطور شد و راضی کننده نبود.

احسان حدادی، محمد صمیمی، سجاد مرادی، کیوان قنبرزاده، محمد ارزنده، کاوه موسی، احمد فرود، لیلا رجبی و مریم طوسی ۹ نفری هستند که در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “همه می‌گویند شانس مدال داریم، اما رکوردها چیز دیگری را نشان می‌دهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi