مطالب مرتبط:

غیاثی: قاسمی وسواس ادعا دارد!/ با او پدرکشتگی نداریم

تیمور غیاثی

تیمور غیاثی در خصوص نحوه انتخاب ملی پوشان اعزامی ایران به مسابقات کشورهای اسلامی اظهار داشت: با توجه به مشکلات مالی وزارت ورزش و فدراسیون از میان چهل و هشت دوومیدانی کار فقط ۹ نفر را برای اعزام به مسابقات کشورهای اسلامی انتخاب کردیم.
وی ادامه داد: کسانی در این لیست حضور دارند که در مسابقات اخیر موفق به کسب مدال شده اند و رکوردهای آنها نشان می دهد می توانند در مسابقات کشورهای اسلامی به طور قطع مدال آور باشند.
غیاثی در ارتباط با عدم انتخاب رضا قاسمی رکورددار دوی سرعت ایران بیان داشت: قاسمی در مسابقات قهرمانی آسیا رکورد خودش را تکرار نکرد و پنجم شد، در مسابقات قهرمانی جهان هم نتیجه خوبی نگرفت. در واقع او سیر نزولی داشته و این موضوع در رکوردهایش مشخص است.
مدیرتیم های ملی دوومیدانی افزود: بعد از اینکه قاسمی در مسابقات قزاقستان ۱۰ ثانیه و ۱۶ صدم ثانیه دوید دیگر این رکورد را تکرار نکرد. در مسابقات اخیر او رکوردهایی نزدیک به ۱۰ ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه به ثبت رسانده که از نظر کمیته فنی رکوردهایی ضعیف محسوب می شود.
وی با اشاره به سطح بالای مسابقات دوومیدانی کشورهای اسلامی تصریح کرد: تمامی کشورهای اسلامی شرکت کننده در این مسابقات در دوومیدانی از سیستم های پیشرفته تمرینی استفاده می کنند و رکوردها در این مسابقات بسیار خوب است. بنابراین از میان چهل و هشت دونده و بیست و چهار ماده دوومیدانی نظر کارشناسان کمیته فنی فقط ۹ ملی پوش بود.
غیاثی گفت: در دوومیدانی ما چهل ورزشکار داریم که وسواس ادعا دارند! که قاسمی هم جزو آنها شده. اما باید این موضوع را بدانند که ما با کسی پدرکشتگی نداریم. اگر ناعادلانه روی نام ورزشکاری خط بکشیم باید جواب گوی خدا باشیم.
سرمربی تیم ملی دوومیدانی ایران در مسابقات کشورهای اسلامی با دلخوری نسبت به صحبت های مطرح شده از سوی قاسمی در رسانه ها بیان داشت: قاسمی هم مثل فرزند خود من است، خود او می داند من چقدر از او حمایت کردم. دیروز با من تماس گرفت و گفت من کمتر از کیوان قنبرزاده بودم که مرا اعزام نمی کنید؟ به او گفتم او نقره آسیا دارد اما تو نه. اما متأسفانه قاسمی آئینه خبرگزاری‌ها شده و به همه می گوید که مطئنم مدال می گیرم، به نظر ما اگر ورزشکاری بتواند مدال بگیرد ما او را اعزام نمی‌کنیم؟

برچسب ها

0 دیدگاه در “غیاثی: قاسمی وسواس ادعا دارد!/ با او پدرکشتگی نداریم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi