طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

برترین های مسابقات دو و میدانی دانش آموزان کشور در نیشابور اعلام شد

نیشابور

 

عباس علی میرسیستانی روز  گفت :در نتایج نهایی تیمی،به ترتیب تیم های تهران،فارس و خراسان رضوی مقام های اول،دوم وسوم را کسب کردند.

وی گفت:در نتایج تیمی،دو چهار در صد متر،تیم تهران مقام اول، تیم البرز مقام دوم و خراسان رضوی مقام سوم را به دست آوردند.

وی اظهارداشت:در نتایج نهایی انفرادی،در دو ۱۰۰متر،ˈمریم فهرستیˈ رتبه اول ازفارس،ˈنگین بیگمیˈ رتبه دوم از تهران و ˈرعنا داستان پورˈ رتبه سوم از اصفهان را به دست آوردند.

میرسیستانی گفت: در دو ۲۰۰متر نیز ˈمریم فهرستیˈ از فارس،ˈفائزه علیزادهˈ از خراسان رضوی و ˈرعنا داستان پورˈ از اصفهان به ترتیب مقامات اول،دوم و سوم را کسب کردند.

وی افزود:همچنین در دو ۶۰۰متر ˈفاطمه امیرزادگانیˈ از فارس،ˈمژگان عالمیˈ از همدان و ˈمریم خوش نیتˈ از همدان به ترتیب موفق به کسب رتبه های برتر این ماده شدند.
وی با بیان اینکه در پرش طول دانش آموزان ˈکیمیا پور خلخالیˈ از تهران مقام اول را کسب کرد، گفت:ˈمارال عطاردی کیاˈ از تهران و ˈالهام غفوریˈ از خراسان رضوی به ترتیب مقام دوم و سوم را به دست آوردند.

میرسیستانی نفرات برتر را در پرش ارتفاع به ترتیب ˈنگین بیگمیˈ از تهران،ˈکیمیا پور خلخالیˈ از تهران و ˈنگین محمدی زاده از اردبیل اعلام کردو گفت:در پرتاب وزنه نیز ˈمبینا علی یاریˈ از تهران،ˈکیانا تقی پورˈ از فارس و ˈزهرا صادق لوˈ از گلستان مقامهای اول تا سوم را به دست آوردند.
وی اظهار داشت:همچنین در پایان این مسابقات ˈمریم فهرستیˈ از فارس به عنوان قهرمان قهرمانان برگزیده شد.

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی دانش آموزان دختر دوره ابتدایی کشور نهم تا دوازدهم شهریور در نیشابور برگزار شد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “برترین های مسابقات دو و میدانی دانش آموزان کشور در نیشابور اعلام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi