طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

کفش هایم کو؟؟؟

جوانان

 

دونده جوان کرمانی:
به‌خاطر نداشتن کفش در مسابقات قهرمانی جوانان کشور شرکت نمی‌کنم

دونده جوان کرمانی با بیان اینکه مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور را به دلیل در اختیار نداشتن کفش از دست دادم گفت: پیش از این برای حضور در مسابقات از کفش‌ دیگر ورزشکاران استان استفاده می‌کردم که این کفش‌ها نیز دیگر قابل استفاده نیستند‌.

محمد نظری دونده کرمانی امروزدر کرمان گفت: با توجه  به برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور در استان ‌تهران طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری اظهار داشت: ‌مسئولان ورزش کرمان تنها شعار می‌دهند، طی چند ماه اخیر‌ بارها به من وعده دادند تا برایم کفش تهیه کنند.

وی افزود: قیمت یک جفت کفش میخی مناسب برای شرکت در مسابقات دوومیدانی حدود ۶۰۰ هزار تومان است که این رقم برای ورزشکاران با توجه به در اختیار نداشتن منبع درآمد مشخصی مقدور نیست.

نظری عنوان کرد:‌ آنچه در این بین برای من ایجاد سئوال کرده این است که آیا مسئولان ورزش استان کرمان با توجه به در اختیار داشتن ابزار و بودجه‌ نمی‌توانند یک جفت کفش برای ورزشکاری که با اسم و رسم کرمان در مسابقات حاضر می‌شود، تهیه کنند.

وی خاطر‌نشان کرد: پیش از این برای حضور در مسابقات از کفش‌های دیگر ورزشکاران استان کرمان استفاده می‌کردم که این کفش‌ها نیز دیگر قابل استفاده نیستند‌.

نظری تصریح کرد: در شرایط فعلی هفته‌ای سه تا چهار جلسه تمرین در کنار سایر دوندگان استان کرمان دارم تا آمادگی بدنی حفظ شود، اما گویا مسائلی مانند آمادگی بدنی و شرکت در مسابقات و کسب عنوان برای این استان برای مسئولان فعلی ورزش کرمان بی‌اهمیت است.

وی افزود: از مسئولان آینده‌ کرمان تقاضا دارم‌ برای تغییر وضعیت ورزش در استان‌ و ایجاد یک شوک بزرگ به ورزش همه شرایط و جوانب را برای انتخاب یک مدیر توانمند را لحاظ کنند

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “کفش هایم کو؟؟؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi