طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

داوری: منتظر تصمیم فدراسیون جهانی هستیم

داوری

 

پس از اعلام دوپینگ ملی پوش دوومیدانی/ داوری: منتظر تصمیم فدراسیون جهانی هستیم

رییس فدراسیون دوومیدانی می گوید: در نامه ای به فدراسیون جهانی اعلام کردیم که بحث دوپینگ به ورزشکار مورد نظر گزارش شده است و حالا منتظر پاسخ مسئولان جهانی هستیم.

افشین داوری درباره اعلام دوپینگ یکی از دوومیدانی کاران در مسابقات جهانی روسیه گفت: دوپینگ این ورزشکار به فدراسیون دوومیدانی اعلام شد و ما هم این موضوع را به ورزشکار موردنظر اطلاع دادیم و ابلاغیه آن هم به فدراسیون جهانی ارسال شده است. حالا منتظر تصمیم گیری و پاسخ مسئولان فدراسیون جهانی در این باره هستیم.

وی ادامه داد: مشخص شدن دوپینگ یک ورزشکار روندی دارد و حدود دو ماه زمان می برد تا نتیجه اعلام شود و اگر نیاز باشد آزمایش دیگری از این ورزشکار می گیرند که در این صورت زمان بیشتری برای اعلام نتیجه در نظر گرفته می شود.

رییس فدراسیون دوومیدانی با بیان این که دوپینگ یک پدیده بسیار وحشتناک است که در جهان هم شرایط سختی برایش در نظر گرفته شده ، افزود: در دوسال اخیر از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی اقدامات ارزنده ای انجام شده است اما به هر حال در برخی موارد برای قهرمانان رکوردار جهان هم رخ می دهد. حتی برخی از قهرمانان همچون آرمسترانگ قهرمان دوچرخه سواری جهان به دلیل عذاب وجدان خود به این موضوع اعتراف می کنند.

داوری خاطرنشان کرد: همه ما برخورد با دوپینگ را باید وظیفه خود بدانیم چون این موضوع شرایط نابرابری را ایجاد می کند. مانند چراغ راهنمایی است وقتی رد شدید، یا تصادف می کنید یا این که جریمه می شوید و دوپینگ مانندچراغ قرمز است و باید به آن احترام بگذارد.

وی ادامه داد: امیدوارم که دوپینگی برای این ورزشکار نباشد اما اگر دوپینگ او ثابت شود قطعا این ورزشکار خطا کار است و فدراسیون جهانی جرایمی را هم برای او در نظر خواهد گرفت.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “داوری: منتظر تصمیم فدراسیون جهانی هستیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi