مطالب مرتبط:

آنقدر به خودمان امید دادیم که ناامید شدیم!

ارزنده

 

فدراسیونی که پول ندارد از ورزشکارش چه توقعی می‌توان داشت؟/آنقدر به خودمان امید دادیم که ناامید شدیم!

 عضو تیم ملی دوومیدانی ایران گفت: وقتی فدراسیون پولی ندارد، در آن چه حرکت مثبتی می‌تواند انجام داد؟!

محمد ارزنده در خصوص شرایط کنونی خود اظهار داشت: در حال حاضر برای حضور پرقدرت در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی که قرار است اواخر شهریورماه در اندونزی برگزار شود، تمرین می‌کنم.

وی با بیان اینکه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب به تنهایی در حال تمرین است در مورد رکوردهای خود عنوان داشت: از رکوردهایی که در تمرینات به ثبت می‌رسانم رضایت دارم. خدا را شکر شرایط خوب است و فکر می‌کنم با همین رکوردهایی که در اختیار دارم بتوانم در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی روی یکی از سکوهای قهرمانی قرار بگیرم.

عضو تیم ملی دوومیدانی ایران با اشاره به برگزاری مسابقات مرحله سوم لیگ  دوومیدانی خاطرنشان کرد: اردوهای تیم ملی برای حضور در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی بعد از مرحله سوم لیگ که قرار است هفته آینده برگزار شود، تشکیل خواهد شد. امسال همراه تیم نفت در لیگ حضور دارم. شرایط مالی باشگاه نفت به نسبت سایر تیم‌ها بهتر است اما من از روی اجبار به این تیم پیوستم.

وی ادامه داد: مبالغ پرداختی در لیگ برتر دوومیدانی خیلی کم است. در نظر بگیرید سقف قرارداد در دوومیدانی ایران ۱۵ میلیون تومان است. این مبلغ شاید به اندازه یک بازیکن دسته ششمی فوتبال باشد و جالب‌تر اینکه هنوز ریالی از این پول را دریافت نکرده‌ایم.

پرنده المپیکی ایران با انتقاد از شرایط کنونی ورزش گفت: بدون مربی تمرین می‌کنم. همه منتظر هستیم تا ببینیم تکلیف وزارت ورزش و جوانان و متعاقباً شرایط کمیته ملی به چه صورت خواهد شد. با این شرایط واقعاً نمی‌توان کاری کرد. وقتی فدراسیون پولی ندارد، چه حرکت مثبتی می‌تواند انجام دهد؟ از ورزشکار فدراسیونی بدون پول چه توقعی وجود دارد؟ از اینکه دائماً به خودمان امید بدهیم و بگویم که همه چیز درست می‌شود؛ دیگر ناامید شده‌ایم!

وی اضافه کرد: اینگونه نمی‌شود ورزش کرد. بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی نزدیک است و با شرایط موجود اصلاً نمی‌توان مدالی در این مسابقات کسب کرد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “آنقدر به خودمان امید دادیم که ناامید شدیم!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi