طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دوومیدانی ورزش فراموش شده کاشمر

دوومیدانی کاشمر

رییس هیات دوومیدانی شهرستان کاشمر بیان کرد: ورزش دو‌و‌میدانی به عنوان ورزش پایه شناخته می‌شود، اما با گذشت زمان این ورزش در کاشمر به فراموشی سپرده شده است.

مهدی رحمانی : در تلاش هستیم با بهترین برنامه‌ریزی و با کمک مربیان دو ‌و ‌میدانی شهرستان، بهترین امکانات را برای ورزشکاران عضو هیات دو ‌و ‌میدانی مهیا کنیم، گفت: امیدوارم به زودی کارنامه خوبی به شهروندان ارائه نمایم.

وی در ادامه از فرایند استعدادیابی دانش‌آموزان در رشته ورزشی دو‌و‌میدانی در شهرستان کاشمر خبر داد.

رییس هیات دو‌ومیدانی شهرستان کاشمر همچنین گفت: یکی از اموری که در این رشته ورزشی در سال‌های گذشته به فراموشی سپرده شده‌است، استعدادیابی در بین ورزشکاران شهرستان است. بهترین محل برای جذب استعدادها برای این رشته ورزشی مدارس هستند که با همکاری دبیران ورزش آموزش و پرورش و مربیان با تجربه شهرستان کاشمر، دوره مسابقه استعدادیابی برگزار گردید.

رحمانی با اشاره به استقبال شرکت‌کنندگان از این مسابقات، افزود: این استعدادیابی در بین بیش از ۲۳۰ دانش‌آموز، طی سه روز در ورزشگاه آزادی کاشمر انجام شد.

یاد باد آن روزگارانی که بزرگانی چون محمد رضا محمدی و علیرضا اسحاق خانی و مسلم غلامی و… در دوهای نیمه استقامت و استقامت  کشور یکه  تازی و افتخار آفرینی می کردند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “دوومیدانی ورزش فراموش شده کاشمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi