طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

لیلا رجبی: مربی خارجی می خواهم

لیلا رجبی

ملی پوش پرتاب وزنه بانوان ایران گفت: اگر مربی خارجی داشتم، خیلی بهتر از این می توانستم نتیجه بگیرم.

لیلا رجبی، ملی پوش پرتاب وزنه بانوان ایران که در مسابقات قهرمانی آسیا به مدال برنز دست پیدا کرده بود، با کسب ورودی B مسابقات جهانی مسکو قصد داشت در این رقابت های مهم حضور پیدا کند اما به دلیل مصدومیت نتوانست راهی روسیه شود.
رجبی ابراز امیدواری کرد تا در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی بتواند باز هم به موفقیت دست پیدا کند.
*چرا در مسابقات جهانی مسکو شرکت نکردی؟  من از قبل دچار آسیب دیدگی شده بودم اما فکر می کردم که بتوانم در رقابت های جهانی شرکت کنم اما دو روز قبل از پرواز به روسیه، آسیب دیدگی ام بدتر شد و دیدم که به هیچ عنوان در این مسابقات حضور پیدا کنم.
*این مصدومیت در مسابقات قهرمانی آسیا به وجود آمد؟  نه من چند ماه است که با این مصدومیت دست و پنجه نرم می کنم اما به علت تمرینات سخت و پرفشاری که پشت سر گذاشته بودم این آسیب دیدگی تشدید شد و به همین خاطر نتوانستم در مسابقات جهانی شرکت کنم.
*فکر می کنی اگر در مسابقات جهانی شرکت می کردی، شانس مدال داشتی؟  شانس مدال که نه اما شانس بالایی داشتم که به فینال راه پیدا کنم. چون رقیبانم را می شناختم و فکر می کنم می توانستم با آنها تا مراحل پایانی رقابت کنم.
*به بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون که می رسی؟  بله حتماً تا آن مسابقات بهبودی ام را بدست می آورم و می توانم تیم ملی دو و میدانی را همراهی کنم.
*می توانیم برای کسب مدال در بازی های آسیایی روی تو حساب کنیم؟  من دو رقیب سر سخت چینی برای کسب مدال در آسیا دارم اما همه تلاش خودم را می کنم تا در بازی های آسیایی به مدال دست پیدا کنم.
*در حال حاضر وضعیت دو و میدانی ایران را چگونه ارزیابی می کنی؟  فدراسیون دو و میدانی در چند وقت اخیر با مشکلات مالی زیادی روبرو بوده است که همین موضوع باعث شده ملی پوشان نتوانند برنامه های خود را به خوبی اجرا کنند و برای همین مشکلات مختلفی برای آنها به وجود آمده است.
*خود تو توانستی در این چند وقت برنامه هایت را اجرا کنی؟  من مربی ندارم و بدون مربی تنها در کنار همسرم تمرین می کنم. اگر مربی خارجی داشتم، خیلی بهتر از این می توانستم نتیجه بگیرم.
*درخواست جذب مربی به فدراسیون داده ای؟  من اگر مربی خوب ایرانی برای پرتاب وزنه وجود داشت از مربی ایرانی استفاده می کردم اما چنین مربی خوبی در ایران وجود ندارد و من احتیاج به مربی خوب خارجی دارم و به فدراسیون هم درخواست داده ام اما فدراسیون اعلام کرده که نمی تواند مربی خارجی جذب کند.
*با حضور دولت جدید و آمدن وزیر ورزش و جوانان جدید به آینده دو و میدانی امیدوار هستی؟  بله امیدوارم مشکلاتی که در سر راه ملی پوشان دو و میدانی وجود دارد با حضور وزیر جدید ورزش و جوانان برطرف شود و ما مشکلاتی از قبیل نداشتن مربی اختصاصی و نرفتن به اردوهای تدارکاتی نداشته باشیم تا دو و میدانی بتواند به موفقیت های زیادی دست پیدا کند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “لیلا رجبی: مربی خارجی می خواهم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi