طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دوومیدانی و اعزام به شرط چاقو!

Nanjing

رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: اعزام‌ نوجوانان دوومیدانی کار به بازی‌های آسیایی به شرط چاقو بود که خوشبختانه نتایج خوبی هم کسب شد.

  افشین داوری در خصوص عملکرد موفق دو و میدانی نوجوانان در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: ما پیش از اعزام با افشارزاده جلسات زیادی داشتیم و اعزام‌های‌مان به شرط چاقو بود و تعهد داده بودیم که مدال کسب کنیم. پیش‌بینی‌مان این بود که یک یا دو برنز را تصاحب کنیم که خوشبختانه نتایج بهتر از پیش‌بینی ما شد.

وی ادامه داشت: شانس طلا هم در ۴۰۰ متر بالا بود اما نماینده کشورمان در مانع اول و دوم تعلل داشت به همین دلیل به مدال نقره رسید. در مورد نفراتی هم که به مدال دست نیافتند، باید بگویم که رکوردهایشان را افزایش دادند و شرایط خوبی داشتند.

رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: باید از هیئت‌هایی که نمایندگانشان در این دوره حضور داشتند تشکر کنم. عطا اسدی از تبریز عملکرد بسیار خوبی داشت و یک نقره و یک برنز گرفت.

داوری با اشاره به اینکه باید نگاهمان به رده‌های پایه بیشتر باشد، گفت: ما به همین منظور کمیته نونهالان را تشکیل دادیم که وظایفش را به خوبی انجام می‌دهد و در نوجوانان هم مسابقات متعددی در طول سال داشتیم. ما باید فاصله بین بزرگسالان و رده‌های پائین را کمتر کنیم تا در آینده به مشکل نخوریم.

وی در خصوص برگزاری مرحله دوم لیگ دو و میدانی عنوان کرد: برنامه‌ریزی برای این مسابقات بهتر از گذشته بود. مسابقات حساس آسیایی و جهان را پشت سر گذاشته‌‌ بودیم و توقع رکورد زنی از ورزشکاران نداشتیم اما آنها روند خود را خوب حفظ کردند. آنها از پیک آمادگی خارج شده‌اند و کم‌کم به فصل بدن‌سازی می‌روند. نواقصی هم وجود داشت اما رفته رفته شرایط برگزاری بهتر می‌شود.

داوری در پاسخ به این سؤال که آیا با نتایجی که سجاد مرادی کسب می‌‌کند شرایطش نگران کننده نیست؟ گفت: سجاد مرادی به خاطر تصادفی که داشت همسترینگش مشکل دارد و به همین دلیل با درد مسابقه داد. با او دائم در ارتباط هستم و روی مدال‌هایش برای بازی‌های آسیایی سال آینده حسابی ویژه باز کردیم. مرادی در حال حاضر تمرکزش روی هزار و ۵۰۰ متر است و قرار نبود روز گذشته در ۸۰۰ متر مسابقه دهد.

دوومیدانی کاران نوجوان ایران در بازی‌های آسیایی سه نقره و یک برنز تصاحب کردند

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “دوومیدانی و اعزام به شرط چاقو!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi