طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

رشیدیان: عملکرد ورزشکاران دوومیدانی نوجوان عالی بود

Nanjing

 

حسین رشیدیان در خصوص عملکرد دوومیدانی کاران نوجوان در رقابت های آسیایی اظهار داشت: واقعا دومین دوره بازی ها نسبت به اولین دوره ی آن بی نظیر بود و اصلا نمی توان مقایسه کرد. واقعا سطح دومین دوره بازی های بی نظیر و از نظر رکورد و تیم های شرکت کننده و به خصوص میزبانی و نظمی که داشت، ستودنی بود.

وی افزود: مطمئنم چین المپیک جوانان را در سال آینده قوی تر از این هم برگزار می کند. همه ی تیم ها سرمایه گذاری کردند و به سرعت نور در حال پیشرفتند. چین و شهر نانجینگ بسیج شده اند تا بهترین میزبانی را از تیم های شرکت کننده داشته باشند. حدود ۱۵ هزار داوطلب آن طور که به من آمار داده اند در بخش های مختلف در تلاشند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: رقابت های این دوره بسیار جدی بود و تیم ها خیلی قدرتمند بودند. خوشبختانه بچه های ما با وجود امکانات کم توانستند خیلی خوب ظاهر شوند. اگر برنامه ریزی ها منظم و دقیق تر بود و از طرف کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش حمایت بهتری می شدیم، مدال های خوشرنگ تری می آوردیم.

رشیدیان گفت: ۴ مدال کسب شده توسط ورزشکاران نوجوان دوومیدانی را به همه به خصوص جامعه ورزشی دوومیدانی تبریک می گویم. ریاست فدراسیون با تمام کمبودها تلاش زیادی کرد و همه تاکید داشتیم تا از برنامه های خود نزنیم. ما از عملکرد تیم و ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی نوجوانان راضی هستیم چون عالی بودند. برای این که بتوانیم در دوره های بعدی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید از همین امروز برنامه ریزی دقیق و منظم داشته باشیم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رشیدیان: عملکرد ورزشکاران دوومیدانی نوجوان عالی بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi