طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

بازیهای آسیایی نوجوانان در نانجینگ چین

Nanjing
به گفته یکی از مقامات ورزشی هند، این دوندگان که عضو تیم ۲۷ نفره دوومیدانی این کشور بودند، به این علت از حضور در بازیهای آسیایی نوجوانان محروم شدند که سنشان تحقیقا بیش از ۱۷ سال بود.

وی جی کومار مالهورتا، رئیس موقت کمیته المپیک هند به خبرنگاران در دهلی نو گفت : « این اتفاق نباید رخ می داد.ما به دنبال علت اعزام این ورزشکاران به همراه اعضای تیم هستیم.»
چهار تن از اعضای تیم بدمینتون هند نیز هفت روز پیش از شرکت در رقابت های آسیایی نانجینگ چین محروم شدند، زیرا مقامات ورزشی هند اسامی آنها را برای شرکت در این رقابت ها ثبت نکرده بودند. هند به علت انتخاب مقامات فاسد در اتحادیه المپیک خود، از دسامبر پارسال از عضویت در کمیته بین المللی المپیک تعلیق شده است .
ورزشکاران نوجوان این کشور با پرچم کمیته بین المللی المپیک به عنوان ورزشکاران  « مستقل » در رقابت های آسیایی نانجینگ شرکت کرده اند.

ورزشکاران دارای صغر سنی را « فدراسیون دوومیدانی هند » انتخاب و « سازمانورزشی هند » تایید کرده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از دهلی نو، مقامات دوومیدانی هند درباره مشکل مربوط به صغر سنی ورزشکاران شرکت کننده در این رقابت ها اظهارنظر نکرده اند،اما جیجی تامسون، رئیس سازمان ورزشی هند در گفتگو با « تایمزآو ایندیا » ، فدراسیون دوومیدانی این کشور را مسئول این مشکل دانست.
وی گفت : « وقتی فدراسیون فهرست ورزشکاران را به ما می دهد، ما هیج سوالی نمی پرسیم. مسئولیت همه چیز از انتخاب اعضای تیم اعزامی گرفته تا مسائل دیگر بر عهده فدراسیون دوومیدانی هند است.»

برچسب ها

0 دیدگاه در “بازیهای آسیایی نوجوانان در نانجینگ چین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi