طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

رضا قاسمی: لیگ ایران برایم مهمتر از مسابقات جهانی است!

سریع ترین دوندگان ایرا ن و جهان

سریع ترین دوندگان ایرا ن و جهان

ملی پوش دوی سرعت ایران که در مسابقات جهانی مسکو در حد انتظار ظاهر نشد، می گوید خودش هم از رکوردش راضی نیست اما سفر شخصی اش پیش از مسابقات تاثیر چندانی در رکوردش نداشته است.

رضا قاسمی  درباره عملکردش در مسابقات جهانی دوومیدانی گفت: متاسفانه خودم هم از رکوردی که در این رقابت ها زدم راضی نیستم و حتی تا ۵۰ ، ۶۰ متر مسابقه عملکرد خوبی داشتم اما نمی دانم چرا از سایر دوندگان عقب ماندم.

وی ادامه داد: سطح این مسابقات حتی از المپیک هم بالاتر بود و من با این دوندگان غیر از المپیک در مسابقه دیگری رقابت نکرده بودم در حالی که بیشتر دوندگانی که در این مسابقات حاضر بودند در رقابت های بین المللی دیگر مانند لیگ الماس هم مسابقه می دهند اما فدراسیون ما را به مسابقه ای اعزام نمی کند.

قاسمی در پاسخ به این که یکی از دلایل ناکامی‌اش در مسابقات جهانی سفر شخصی او پیش از مسابقات جهانی اعلام می شود، گفت: بالاخره این سفر پیش آمد و مجبور شدم که بروم. البته سفرم تاثیر زیادی در عملکردم نمی توانست داشته باشد چون چهار پنج روز بود و حتی در این سفرهم تمریناتم را تعطیل نکرده بودم.

دونده ملی پوش سرعتی ایران درباره این که رئیس فدراسیون از این سفر بی اطلاع بوده و در هواپیما در جریان موضوع قرار گرفته است، گفت: من از یک ماه پیش و در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا به داوری گفتم که می خواهم به سفر بروم و با این سفر هم موافقت شد.

وی درباره این که چرا فرصت دیگری را برای این سفر انتخاب نکردید؟ گفت: هر زمان دیگری را در نظر می گرفتم با مسابقه دیگری تداخل پیدا می کرد چون مسابقات کشورهای اسلامی، لیگ و… را در پیش داریم و برای من مسابقات لیگ مهمتر از مسابقات جهانی است چون می دانستم که این مسابقات در سطحی است که نمی توانم آنطور که باید نتیجه بگیریم. حداقل در لیگ اگر رکورد بزنیم رقم قراردادمان را می گیریم اما در جهانی پاداشی نمی دهند و ورزشکاران ما بی انگیزه شده اند. این گونه نیست که اگر ورودی بگیریم جایزه ای به ما بدهند

وی اضافه کرد: متاسفانه امکاناتی که ورزشکاران دیگر کشور ها در اختیار دارند ما نداریم اما حتی من در اصفهان برای پیست مشکل دارم و صبح تا شب این پیست در اختیار بانوان است و نمی توانم در این پیست تمرین کنم.

دونده سرعتی ایران گفت: با توجه به تمریناتی که داشتم فکر می کردم رکوردم را در روسیه بهبود می بخشم اما در روز مسابقه نتیجه چیز دیگری شد که حال و هوای مسابقه هم در عملکردم تاثیر داشت.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رضا قاسمی: لیگ ایران برایم مهمتر از مسابقات جهانی است!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi