طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

بولت: نمی‌دانم قهرمانی‌هایم را چطور جشن بگیرم

بولت

بولت: نمی‌دانم قهرمانی‌هایم را چطور جشن بگیرم/ به این مسابقات از ۱۰ نمره ۷ می‌دهم

پس از کسب مدال دوی ۴ در ۱۰۰ متر امدادی رقابت‌های جهانی مسکو

سریع‌ترین دونده دنیا با وجود کسب سومین مدال طلای خود در رقابت‌های جهانی دوومیدانی مسکو، اعلام کرد این تورنمنت بهترین تورنمنت حرفه او نبوده است.

  اوسین بولت شب گذشته به همراه تیم دوی ۴ در ۱۰۰ متر امدادی جاماییکا قهرمان شد تا با کسب سومین مدال طلای خود در رقابت‌های جهانی دوومیدانی مسکو به کارش در این تورنمنت پایان دهد.

بولت که هفته گذشته در دوی ۱۰۰ متر و ۲ روز پیش در رقابت‌های دوی ۲۰۰ متر مدال طلا را بر گردن آویخت، در دوی ۴ در ۱۰۰ متر امدادی با تیم کشور خود، به عنوان قهرمانی دست یافت تا شمار مدال‌‌های طلای خود در رقابت‌های جهانی را به ۱۰ مدال افزایش دهد.

بولت ۲۶ ساله گفت: باید حقیقت را گفت. این رقابت‌ها با رقابت‌هایی که قبلا در آنها شرکت کرده بودم فرق داشت. این بهترین تورنمنتی نبود که در آن شرکت کردم، هرچند هر چه از آغاز رقابت‌ها گذشت وضعیت بهتر شد. مسئولان برگزارکننده رقابت‌ها برخی چیزها را تغییر دادند که باعث شد مردم رغبت بیشتری به حضور در ورزشگاه برای تماشای رقابت‌ها نشان دهند. با در نظر گرفتن این تغییرات و شرایطی که در انتهای مسابقات می‌بینم باید بگویم به نظرم نمره این رقابت‌ها از ۱۰ نمره ۷ است.

بولت ادامه داد: در تمام روزهایی که اینجا حضور داشتیم یک نوع غذا به ما دادند. برای من که عادت دارم هنگام مسابقاتم ورزشگاه را مملو از تماشاگر ببنیم، دیدن صندلی‌های خالی استادیوم لوژنیکی عجیب بود. این تورنمنت در یک سری مسائل جزیی با تورنمنت‌های قبلی تفاوت‌هایی داشت.

بولت اگرچه از استقبال مردم و نحوه برگزاری رقابت‌ها ناراضی بود اما از نتایجی که کسب کرد ناراضایتی نداشت وی افزود:نمی‌دانم موفقیت‌ها را چگونه جشن بگیرم. فکر می‌کنم باید سری به شهر بزنم و خوش بگذارنم.

به لطف ۳ مدالی که در مسکو به گردن آویخت، بولت شمار مدال‌های طلایش در رقابت‌های بین‌المللی را به عدد ۱۴ و مدال‌هایش در رقابت‌های جهانی دوومیدانی را به عدد ۱۰ رساند تا از این حیث با کارل لوئیس، دونده پیشین تیم آمریکا برابر شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “بولت: نمی‌دانم قهرمانی‌هایم را چطور جشن بگیرم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi