طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مدير فني تيم دو و ميداني بانوان ثامن‌الحجج(ع) مشهد

59575t.jpg

مدیر فنی تیم دو و میدانی بانوان ثامن‌الحجج(ع) مشهد گفت: در مرحله دوم مسابقات لیگ برتر دو و میدانی کشور، با اختلاف ۱۰۰ امتیاز در صدر جدول قرار گرفتیم.

هما بیگی در خصوص مسابقات لیگ دو و میدانی بانوان گفت: این مسابقات شامل سه مرحله است که در مرحله دوم با اختلاف ۱۰۰ امتیاز توانستیم صدرنشین رقابت‌ها باشیم.

وی ادامه داد: مرحله سوم این رقابت‌ها در شهریور ماه برگزار خواهد شد.

بیگی در خصوص ارزیابی خود از رقابت‌های دو و میدانی بانوان، خاطر نشان کرد: این مسابقات از سطح بالایی برخوردار است و اکثر بازیکنان تراز اول کشور در این رقابت‌ها حضور دارند، امسال نیز از ۹ باشگاه در این رقابت‌ها شرکت کردند که هر کدام تا ۲۵ ورزشکار می‌تواند داشته باشد.

وی با اشاره به مرحله دوم این رقابت‌ها گفت: در این رقابت‌ها مواد هفت گانه و پیاده‌روی نبود و غیر از آن، در تمامی رشته‌های دو و میدانی، رقابت‌ها دنبال شد و توانستیم با اختلاف حدود ۱۰۰ امتیاز به قهرمانی این مرحله از رقابت‌ها دست یابیم.

وی در خصوص حمایت‌های هیات دو و میدانی از این تیم، گفت: هیات در این زمینه کاری نکرده است چرا که اسپانسر تیم ما موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج(ع) است.

وی در خصوص وضعیت کلی تیم ثامن‌الحجج(ع) خراسان اظهار کرد: خوشبختانه تیم ما با مشکل زیادی رو به رو نیست و فکر می‌کنم در پایان این رقابت‌ها با اختلاف ۲۰۰ تا ۳۰۰ امتیاز در جایگاه اول لیگ دو و میدانی بانوان قرار بگیریم.

مدیر فنی تیم دو و میدانی بانوان ثامن‌الحجج(ع) خراسان در مورد رقابت‌های پیش رو، به جز لیگ دو و میدانی بانوان گفت: مسابقات قهرمانی کشور نیز قرار است در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شود که رقابت‌های مربوط به نونهالان ۳۱ مرداد ماه در محدوده منطقه یک کشوری و رقابت‌های نوجوانان مهر ماه برگزار خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مدیر فنی تیم دو و میدانی بانوان ثامن‌الحجج(ع) مشهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi